kominek z płaszczem wodnym

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

12 września 2010, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak działa kominek z płaszczem wodnym? Rzeczywiście ogrzewa cały dom?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2010, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

kominek ma wokol wkladu rurki wodne i ogrzana woda za pomoca pompki, lub grawitacyjnie (w zaleznosci od mozliwosci) wedruje tam gdzie masz grzejniki itp ... czy ogrzeje, to pytanie trudne i trzeba znac powierzchnie, dobrac do tego odpowiednia moc kominka, do tego dobrac odpowiednia moc rzejnikow itp ... wykonac poprawnie instalacje c.o. i po sprawie ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2010, 00:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomi mają taki kominek od Makrotermu i mówią, że wystarcza im do ogrzania domu, ponad to ogrzewa też wodę użytkową

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2010, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli dobrze obliczysz wydajność kominka z płaszczem wodnym, to powinieneś spokojnie ogrzać nim cały dom. Nie polecam jednak tej metody, gdyż wiąże się ona z nieustannym noszeniem drewna, i zabrudzeniami tym spowodowanymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2013, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie jest to całkiem dobre rozwiązanie, ja od roku cieszę się użytkowaniem takiego wkładu: www.wkladykominkowe.net.pl/wklad-wodny-maxfla m-hydro-clasic-14-18-kw.html i jest on bardzo wydajny, nie zamieniłbym na nic innego takiego ogrzewania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2019, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w kominek z płaszczem wodnym. Sam mam taki kominek i mogę powiedzieć że nie ma on problemów z ogrzaniem mojego salonu. Ja swój kominek zakupiłem od firmy http://taniekominy.pl/ Wam też polecam zapoznać się z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2019, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam kominek z płaszczem wodnym z kratki.pl i jestem bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc doskonale się sprzęt spisuje i świetnie wygląda! polecam kratki!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2020, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam https://sklep.kominki.koszalin.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2020, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A tutaj http://kominkiwaligora.pl/oferta/wklady-wodne już zaglądaliście? Trzeba zawsze stawiać na kominki premium, które będą służyć nam przez lata. Kominki Waligóra to znana i ceniona na rynku marka. Jeśli nie wiecie na jaki się zdecydować, to na pewno u nich można uzyskać fachową pomoc w tym temacie. Od lat sprzedają kominki i bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (8)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >