konserwacja dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 kwietnia 2018, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukałem i nie znalazłem podobnego tematu. Czy korzystacie z usług konserwacji dachu? Potrzebuję wyczyścić dach po zimie. Znalazłem w internecie firmę http://www.grupabiotop.pl/ która się tym właśnie zajmuje. Czy ktoś z obecnych na tym forum korzystał z ich usług? Wg informacji w internecie są dobrymi fachowcami, ale zawsze warto zapytać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2018, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do polecanej przez Ciebie firmy nie wypowiem się, bo zupełnie ich nie znam :) Ale mogę Ci polecić firmę, z której usług ja korzystałam, gdy mój dach wymagał naprawy i malowania : Integro Dach,u mnie sprawdzili się super, robota zrobiona szybki i dobrze. Tutaj masz ich stronkę:www://integro.com.pl

Ten post był edytowany przez PatrycjaWarchol dnia: 17 kwietnia 2018, 14:01
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2018, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na szczęście wybierając dachówkę ceramiczną z zabezpieczeniem angobą nie mam takich problemów. Pokrycie pomimo mijających lat wygląda pięknie i nadal nie ma żadnych przecieków.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 01:07

Zgadzam sie: good 0 bad

I super :) A czy widziałeś już Porek456 że Braas wprowadził do swojej oferty również blachodachówki panelowe Quadro i Decra.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2020, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno ze względu na jakość wykonania elementów, trwałych kolorów dachówek i blachodachówek oraz jedne z najniższych nasiąkliwości materiału i zabezpieczenia przed porastaniem i zabrudzeniami polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Braas, a na ich stronie teraz znajdziesz dokładne informacje również w zakresie ich certyfikowanych dekarzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2020, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że warto pójść w kierunku dachówki ceramicznej bądź cementowej, szczególnie że pozytywnie zaskakują jakością propozycji, dobrymi warunkami gwarancyjnymi i jednocześnie różnorodnością wersji modeli i kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2020, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, jeśli planujecie konserwację w przyszłości, pamięajcie, by zaopatrzyć dach w odpowiednie zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości - polecam profesjonalne asekuranty dachowe od firmy Accen.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2020, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre pokrycie dachowe + odpowiednia izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wprowadził do swojej oferty nie tylko pokrycia dachowe ale również bogatą ofertę akcesoriów do stworzenia pewnego dachu na długie lata z "jednej ręki" i przy współpracy z Icopal skuteczne systemy hydroizolacji zarówno dla dachu, jak i fundamentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2020, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która bez problemu dostarczy materiały samoprzylepne potrzebne w budownictwie do polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.duo-strzelin.pl/. W ofercie firmy znajdziemy : taśmy dwustronne samoprzylepne, włókniny samoprzylepne wzmacniające, pianki polietylenowe samoprzylepne, taśmy bawełniane samoprzylepne czy
taśmy do suchej zabudowy w bardzo dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2021, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno jeśli chodzi o hydroizolację dachu warto tutaj wymienić markę Icopal a dokładnie system Szybki Syntan SBS to połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Co również ważne zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez wiele długich lat i gwarancją aż 45 letnią.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 390

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >