kostka brukowa

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2016, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o konkretny rodzaj kostki brukowej to nie ma co między sobą polecać tylko iść tam gdzie pracują fachowcy. Oni znają się tym najlepiej tylko grunt trafić na sprawdzonych. Ja swoją mam od Mabud którzy też mi zresztą kładli. Porządna ekipa która jak już zabiera się do roboty to zabiera i kończy w terminie. Cenowo też stoją w porządku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2016, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No Sokołowski może być. Ale są na bank lepsze firmy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2016, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A może w inną stronę, zainwestować w układarkę i samodzielnie zająć się taką robotą? Mój znajomy miał taki dylemat, jeździł po różnych realizacjach kilkunastu firm po czym stwierdził, że to sam zrobi lepiej i teraz, po dwóch latach na boku się tym zajmuje jako dodatkowy zarobek.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2016, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Okej, a jaką stosujecie fugę do tego? Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na taką, jaka jest tu: http://www.cemix.com.pl/ bardzo dobrze wiąże i jest mega mocna.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2016, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

kostka prosta sprawa..chyba ze przelamania i roznoplaczyznowe ukladanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2016, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

niektory lubia sobie skomplikowac zycie, a niektorzy po prostu wiedza czego chca i potrzebuja nietypowych rozwiazan, nie kazda firma potrafi to zrobi, ale mysle Inter Import Export dałoby z tym spokojnie rade, do tego sa odpowiednie maszyny

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2017, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Greggy napisał: Jeśli chodzi o wykonanie, tj. układanie kostki brukowej, to ja polecam
firmę, która u nas się tym zajmowała - Sokołowski.
Naprawdę solidna ekipa :)


Dzięki za namiar! A wiesz może jak u nich z terminami? Bo szukam kogoś, kto by się wiosną / latem zajął tym u mnie na podjeździe. Jak już pogoda pozwoli. A zależy mi właśnie na kimś sprawdzonym.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2017, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ale ile takie meble kosztuja wie ktoś

our website

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2017, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

to jedyne słuszne rozwiązane

our website

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie bardzo dobry pomysł z tym


our website

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 93 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Dobra restauracja Liczba postów: 300 Grupa: Domy szereg... Na doskonałe jedzenie i niesamowitą atmosferę możecie liczyć w restauracji https://enklawacafe.pl/ Jest to doskonałe miejsce na poranne śniadanie, szybki biznes...
  • Budowa domu Liczba postów: 163 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >