kostka brukowa

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 sierpnia 2014, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecił raczej PCMB sprawdzony Polski producent z Rzeszowa, bardzo trwałe materiały na budowę, sprawdź na stronce www.pcmb.net.pl czy czasem w sierpniu kostka brukowa nie jest na promocji, może taniej kupisz :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2014, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

kostka kostką, ale wielu zapomina o podstawowej akcji jaką jest piasek, który trzeva też dać żeby wszelkie przestrzenie wyrównać. Ja się z tym namachałem co nie miara zanim znalazłem solidnego producenta. Koniec końców trafiłem na nich http://suszarniapiasku.pl/, a człowiekowi kit wszędzie chcą wcisnąć, na szczęście tu byli uczciwi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2014, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

kit w sensie fugować chcą? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale linków ;) hehehe fajne przykłady swoją drogą :P

Ja swoje lido z pozbruka też zafugowałam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

i bardzo słuszne rozwiązanie, fugowanie pozwala na uniknięcie wielu problemów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2014, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No i możemy potem wstawić sobie meble stalowe

http://meblestalowe.pl/stanowiska_montazowe.h tml

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2015, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat bardzo lubię kostkę brukową, ale musi mieć fajną fakturę. łatwo się ją układa. oczywiście w miejscach reprezentacyjnych raczej lepiej, żeby były płyty

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

PCMB jest ok, ale i tak każdą kostkę trzeba jeszcze zaimpregnować. ja impregnowalem po uprzednim oczyszczeniu kotski myjką ciśnieniową i żeby potem ponownie brud nie wiedział się w materiał to pokryłem ją Consilem. O tyle fajnie, że jest na bazie silanów, które pozwalają impregnatowi głębiej wchłonąć w kostkę. Co ciekawe, zauważyłem też że nawet tłuste plamy nie wnikają w jej powierzchnię, co mnie bardzo cieszy bo często robię coś przy samochodzie właśnie na podjeździe. Ogólnie u mnie sprawdził się wrozorowo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2015, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację olbert. Układanie kostki brukowej jest w gruncie rzeczy proste, gdyż można ją ułożyć na dowolnie wielkiej powierzchni bez wykonywania dylatacji. Ale jeśli ktoś będzie miał problemy i chce znaleźć odpowiednią firmę to zapraszamy do działu - Brukarstwo

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Rok temu także postanowiłem położyć przed swoim domem kostkę brukową. Niestety nie mogłam natrafić na żadnego solidnego producenta takich kostek. W końcu znajomy polecił mi firmę http://www.grabinex.pl/pl/, która ma ofercie m.in. kostki brukowe i granitowe. Zdecydowałem się na zakup tam kostek i jestem z tego bardzo zadowolony. Kostka wygląda rewelacyjnie i jest świetnej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 97 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Przewody i bezpieczniki Liczba postów: 33 Grupa: Domy szereg... Jeśli potrzebujesz kondenatorów i innych elementów elektroniki, jak przewody oraz kable warto zwrócić uwagę na ofertę hurtowni Balticad https://balticad.eu/. Za...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 52 Grupa: Domy szereg... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonych produktów medycznych dla dzieci i niemowląt, to polecam Wam....
  • Stolarka aluminiowa – Okna aluminiowe Liczba postów: 7 Grupa: Domy szereg... Wybierając okna do naszego nowego domu, postawiliśmy na Domega i to był strzał w dziesiątkę. Wytrzymałe, estetyczne i w dobrej cenie.
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 72 Grupa: Domy szereg... Użytkownik Mateusz199 napisał: Użytkownik Mateusz199 napisał: Użytkownik Mateusz199 napisał: Użytkownik Brudny napisał: Czy takie rolety stosuje się również w w...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >