kostka i specyfikacje

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

14 lutego 2018, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim wzorem i typem kostki jaki chcesz mieć. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, na pewno pomożemy w wyborze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2018, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz poznać technologię produkcji, zabezpieczenia oraz dokładnie ofertę jednego z topowych producentów Pozbruk to sprawdź ich stronę internetową oraz kanał na Youtube :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2018, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku kostek brukowych producenta Pozbruk możesz wszystko dokładnie przeczytać w podstronie produktu w tym zobaczyć filmik omawiający produkcje oraz zastosowane zabezpieczenia przed wnikaniem wilgoci i mrozem.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2018, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod względem przygotowania samej kostki, zabezpieczeń oraz technologię produkcji warto obejrzeć materiały od producenta Pozbruk, które możesz znaleźć m.in na Youtubie i ich stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2018, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo jasno swoja ofertę przedstawia producent Pozbruk, który również na filmikach pokazuje jak wyglada technologia produkcji i zabezpieczeń tych materiałów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2018, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór kostki to ja jestem zdecydowanie za Pozbruk, mają szeroki wybór modeli w tym piękną Wenecja w melanżu zimowym. Do tego na stronie są bezpośrednio podane informacje o technologii produkcji, grubości, czy też użytych materiałach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2018, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak czy podjęliście już ostateczną decyzję? Jeżeli tak to jaki model wybraliście oraz jakiego producenta, czy jednak skorzystaliście z moich porad? Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2018, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jak najbardziej mogę zgodzić się co do Pozbruk który pod względem specyfikacji, estetyki oraz zabezpieczeń przygotował mnóstwo świetnych propozycji w bardzo dobrej cenie i do tego odpowiednio zabezpieczonych przed działaniem negatywnym czynników szczególnie teraz jesienią oraz zimą.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2018, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie liczy się tylko producent kostki oraz oczywiście - co ważniejsze - jej wykonanie i położenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2019, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dopowiadając jeszcze w temacie ja postawiłbym na piękne kostki brukowe np. Wenecja, Bruk Poznański bądź Bruk Epoka Rustica. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >