kostka i wzór

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸

23 sierpnia 2017, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Piekne rozwiązanie mozna stworzyc z kostek Granit Pozbruk. Ze względu na duże możliwości kolorów jakie oferuje Pozbruk

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie opcji jest mnóstwo a jeżeli rzeczywiście chcesz mieć piekny ogród to warto poszukać rozwiązań prezentowanych w ofercie Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie każdy wzór, który nam się podoba sprawdzi się u nas. Jeżeli szukasz kostki lub wzorów to warto zapoznać się z naszą stroną - zajmujemy się tym od lat i mamy doświadczenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukam czegoś na podjazd...marzy mi się takie rondo z klombem...coś pięknego.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałam na stronie http://www.polbruk.pl/ piękne wirtualizacje, może coś Ci się spodoba. Też mają tam możliwość projektowania online więc to na pewno ułatwi wybór wzoru i rodzaju kostki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi najbardziej podobają się wszelkiego rodzaju koła i wzory geometryczne, jakoś mnie tak uspokajają :) Bardzo podoba mi się to, co w swojej ofercie am ta firma: http://kostkabrukowabydgoszcz.pl. Myślę, że warto tam zajrzeć i sprawdzić, bo może akurat coś fajnego się trafi.

Ten post był edytowany przez Endy76 dnia: 25 września 2017, 12:01
Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Też długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniej kostki przed swój dom. W końcu trafiłem na stronę www.starobruk.com Mają ciekawą ofertę i dobre ceny. Jeżeli szukacie dobrej kostki lub płyt to polecam wam ich.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

MI bardzo podoba się wzór kostki jaką mozna uzyskać przez wykorzystanie Plaza Nova. Zobaczcie jak to wygląda w przypadky propozycji od Pozbruk :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie tego wzoru kostki, każdy na forum na pewno jest ciekawy jak się prezentuje. Druga kwestia to same koszty, jeżeli możesz to podaj więcej szczegółów.

www.Jul-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy zajrzeć na ich stronę www. I tam od razu jest on pokazany przy tym modelu kostki. Nie ma po co ściągać zdjęcia, chyba że naprawdę nie możesz znaleźć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 132

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >