kostka i wzór

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

22 grudnia 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

nigdy bym sie juz nie bawil w reczne ukladanie kostki maszynami idzie duzo szybciej takie maszyny niewielke maja w Inter Import Export, moze sie okazac ze bedzie Ci czesciej potrzebna a jak nie to moze wystarczy wynająć

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Akurat jeżeli chodzi o układanie kostki brukowej to warto aby zajęli się tym fachowcy z odpowiednim doświadczeniem, bo przecież poza ceną czy wzorem samej kostki liczy się także jej dokładne położenie, tak aby potem nie było rozczarowania. Akurat tym zajmujemy się na co dzień więc chętnie pomożemy :)


Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2017, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiadomo przy większych powierzchniach nie ma co się porywać z motyką na słońce, natomiast przy kawałku ciężki można zrobić coś samemu i wtedy taki poradnik od Pozbruk może się przydać.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 06:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam pewności czy nawet kawałek ścieżki, podjazdu- można samemu wykończyć kostką brukową, jeżeli mamy doświadczenie i wiemy jak się od tego zabrać to wówczas okej, a jeśli nie to efektu po prostu nie będzie i zamiast ładnej kostki będziemy mieli tylko jej namiastkę. Sprawa jest do przemyślenia.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2017, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, jednak nie chodzi też o duze powierzchnie ale tylko przy mniejszych to właśnie takie poradniki jak sie do tego odpowiednio przygotować są na Yputubie w kanale Pozbruk :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2017, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do wzorów kostki brukowej to fajnie, że obecnie jest tak szeroki wybór, nie tylko kolorów kostki ale i jej faktury, którą z powodzeniem można mieszać na różne sposoby. Nie wiem czy ktoś z Was już słyszał, ale kostkę brukową można impregnować, np. takimi sposobami

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2017, 07:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój ulubiony wzór kostki to Burk RUstica Epoka bardzo wyróznia się wśrod innych producentów i kostek przy podjeździe to genialne rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Może na naszych aukcjach BiPiBruk znajdziesz swój wzór i kolorystykę kostki, warto zerknąć, a co do samego układania- niestety na bazie zwykłych poradników bez doświadczenia, ciężko bezie nam tego dokonać.

Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2017, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór wzoru to w tym pomoże Ci Pozbruk, ponieważ współpracują z najlepszymi fachowcami w tym zakresie. A co najważniejsze masz u nich przeogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaje kostek :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jaki wzór Ci się podoba :) Zapraszam do nas na pewno pomożemy w wyborze i znajdziesz coś, co będzie Ci odpowiadało.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >