krasnale ogrodowe :)

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

26 marca 2010, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Słoneczko wyszło i tak mi się przypomniało o istnieniu cudownych polskich krasnali ogrodowych :D Co o nich sądzicie? Wiem, że o gustach nie powinno się dyskutować ale z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczona, że ludzie to produkują i kupują ... masakra ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2010, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, o gustach się nie dyskutuje. Jednym podobają się surrealistyczne miedziane rzeźby, innym krasnale. Każda ozdoba jest dobra pod warunkiem że niesie za sobą jakieś wspomnienie, historię. Jeżeli ma się małe dzieci, taki Krasnal może sprawiać niesamowitą frajdę, przenieść w świat fantazji, krainy bajek.
Wszystko jest dobre - byle z umiarem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2010, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia wyczucia i smaku. Moi znajomi mają kilka krasnali, ustawionych w sumie "dla checy". Ludzie mają dystans do siebie, a krasnale sprawiają, że u gości często widać uśmiech na twarzach.

Widziałam również ogrody w których obok krasnali stoją takie psy, lub koty albo kaczki, co uważam za lekką przesadę!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2010, 03:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, krasnale prezentują się jeszcze ciekawie. Tzn oprócz uśmiechu na twarzy odwiedzających lub przechodniów na pewno podnoszą estetykę. Gorzej jest z figurkami przedstawiającymi święte postaci. Bo i takie widziałem na niektórych działkach przed domami.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2011, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

krasnale są okropne ale jak z każdej brzydkiej rzeczy można spojrzec na nie z przymruzeniem oka i stworzyc cos fajnego- moze jakies malenkie krasnoludki na skalniaku?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2011, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Córka zabroniła mi kupić. Dla mnie krasnale w trawie to jest wesołe. Najbardziej nie lubię betonowych posągów lwów przy bramach wjazdowych. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2011, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

rzeczywiście betonowe lwy to przykład nowobogackiego trendu. dla ludzi o słabym guście dośc konformistycznie nastawionych do.. własnej posesji.

mądra córka ;) no i nie każdy chce, żeby jego ogródek rozśmieszał.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi tam podobają się krasnale ale własnie takie głupie, śmieszne no ale mam ogródek przy bloku no i nagle taki krasnal mógłby ożyć :D

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2011, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam jakoś nie rpzepadam za krasnalami

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2013, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też nie, chociaż muszę przyznać, że jeden mieszka u rodziców w ogrodzie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...
  • Fotel ogrodowy: hit czy kit? Liczba postów: 51 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem taki fotel jak najbardziej przyda się w każdym ogrodzie - będzie gdzie usiąść i ewentualnie trochę odpocząć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >