które okna wybrać

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

5 listopada 2020, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybierałbym między oknami PVC i aluminiowymi. Obydwa te rozwiązania gwarantują najwyższe parametry izolacyjności cieplnej, a dziś w dobie rosnących kosztów energii grzewczej to bardzo ważne. Dobre jakościowo okna na systemach Schuco można znaleźć np. w firmie Empol z Wrocławia. Mają duże doświadczenie w branży, a to zobowiązuje. Proponuję odwiedzić ich salon np. na ulicy Armii Krajowej, porozmawiać i zobaczyć „na żywo” te okna na ekspozycji. Ich jakość jest naprawdę wyczuwalna w dotyku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2020, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniane okna i drzwi z oferty http://www.wiktorczyk.com.pl/ to elementy, którymi z pewnością mogę się pochwalić. Całkowicie porwała mnie ich jakość, no i nasz nowy dom mocno na tym zyskał.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2020, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio byłem w Oknoplast i bardzo zaciekawiła mnie ich oferta. Mają na prawdę takie lepsze okna niż te co wcześniej ogladałem. Widać jakość. Muszę przemyśleć, ale raczej na pewno do nich wrócimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2020, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie na temat stolarka aluminiowa Trójmiasto? Czy jest to dobre rozwiązanie do firmy? Czytałam, że takie okna są bardzo wytrzymałe na działanie czynników mechanicznych. Firma Ola Sp. z o.o. oferuje stolarkę aluminiową i nie tylko http://www.ola-kaliska.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2020, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

drewninie lepiej trzymają cieło, zwolenikiem ich nigdy nie byłem a jednak są duzo lepsze

waporyzator suszu

Ten post był edytowany przez glaczek dnia: 30 listopada 2020, 11:04
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2020, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym rozważył zakup okien aluminiowych. Są równie ciepłe, jak te z PVC, a mogą być produkowane w większych rozmiarach, dzięki czemu pozwalają realizować efektowne, wielkoformatowe przeszklenia, które dają modny efekt przenikania się wnętrza z otoczeniem. Osobiście mogę polecić systemy Schuco, które są znane z trwałości i solidności wykonania. Produkuje je np. firma CB Aluminium z Krakowa, która ma bardzo duże doświadczenie w produkcji i montażu takiej stolarki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Ten post był edytowany przez Marcin Morawski dnia: 15 grudnia 2021, 13:19
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 375

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >