które okna wybrać

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 listopada 2016, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc, mam dylemat odnośnie okien z http://www.oknowro.pl/. Jakie sa zalety i wady okien PCV w porównaniu z drewnianymi. Bardzo podobaja mi sie drewniane ale obawiam sie że bedą przepuszczac ciepło, poradzicie cos :) ? Z góry wielkie dzieki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2016, 15:14

Jeśli szukacie bardzo dobrych wskazówek w zakresie nowoczesnych okien to zobaczcie na Ekskluzywne Okna http://www.okna-pasywne.pl/produkty/okna/wg-m aterialu#drewniano-aluminiowe to właśnie blog firmy Internorm w zakresie okien, dają super porady jakie okna najlepiej zastosować w swoim domu w dzisiejszych czasach !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2016, 19:37

jesli chodzi o okna to trzeba pamietac ze podstawa zadowolenia z nich bedzie dobry montaz

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2016, 23:34

Ja bym nawet powiedział, że dobry montaż przez fachowca jest bardziej wartościowy niż sam materiał. Zobaczcie – nawet najlepsze drzwi czy okna jak nie będą dobrze zamontowane to p o prostu nie sełnia oczekiwań.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 18:27

polecam zajrzeć na ofertę http://urzedowski.pl/ , mają naprawdę porządną technologię, trwałe i niezawodne okna. Z pewnością znajdizecie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2016, 10:54

A możecie polecić które okno dachowe kupić? Firm jest wiele, ale i opinii również. A ja wolę mieć pewność, że dokonałam dobrej decyzji?!

Ten post był edytowany przez karolinka_szminka dnia: 1 grudnia 2016, 10:55
Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2016, 10:15

Jeżeli chodzi o okno dachowe, to tutaj podobnie jak w przypadku tych "zwykłych" wybór firm masz szeroki, aczkolwiek sugeruj się jakością wykonania, a druga rzecz na którą trzeba zwrócić uwagę to prawidłowy montaż okna dachowego, to kluczowa kwestia aby poprawnie funkcjonowało przez lata.

www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2016, 09:13

bardzo dobre okna dachowe można znaleźć na bauen.pl polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2016, 11:36

Okna pcv są tańsze od drewnianych, ale wg opinii wielu osób, użytkowników - jakość okien drewnianych jest lepsza, solidniejsza. Może najpierw sprecyzuj jaki budżet posiadasz na ich zakup i wtedy pomożemy, doradzimy.

www.ODB.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2016, 21:08

Przejrzyjcie sobie jeszcze ofertę Stolmaru z Bydgoszczy, a szczególnie system okien next - http://stolmar24.com/system-okienny-next/ bardzo dobre parametry nie wiem jeszcze jak to wygląda cenowo bo wysłałem dopiero zapytanie do firmy, natomiast wydaje mi się, że będzie to dość mocna pozycja na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie drzwi zewnętrzne? Liczba postów: 203 Grupa: Montujemy o... A skąd ta pewność "Na pewno drewniane ...". Moim zdaniem przy tym samym budżecie drzwi stalowe są znacznie lepsze technologicznie, wytrzymałościowo i pod kątem....
  • sklep internetowy z drzwiami Liczba postów: 42 Grupa: Montujemy o... Wydaje mi się, że przy sklepie (internetowym czy stacjonarnym) bardzo ważny też jest dobór producentów. Podpowiem Ci z doświadczenia, bo sam mam od kilku dobryc...
  • Wymiana okien plastikowych na nowe Liczba postów: 44 Grupa: Montujemy o... Wybór okien czy konkretnego producenta, materiału uzależniony jest od kilku czynników, w tym naszego doświadczenia czy budżetu jaki posiadamy na ten cel. Akurat...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: tolkin napisał: ... Pianowanie w drzwiach wewnętrznych nie pełni roli termoizolacyjnej - w drzwiach zewnętrznych pełni taką rolę. Pianka będzi...
  • jakie drzwi wejściowe PORTA czy GERDA Liczba postów: 142 Grupa: Montujemy o... [quote=Zbydrew.pl]Moim zdaniem większa kolekcję ładniejszych modeli drzwi ma Porta,w zależności oczywiście od naszego gustu,ale przemawia za nimi także fakt roz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21935 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 370

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >