kuchnia w "wiejskim" klimacie?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11  ▸

21 sierpnia 2017, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A myśleliście o szklanych panelach z nadrukiem, np. http://mbbszklo.pl/oferta/szklo-do-kuchni? Kładzie się je zazwyczaj między górnymi i dolnymi szafkami. Moim zdaniem wyglądają bardzo oryginalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2017, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona również chciała taką kuchnię w stylu wiejski ze zdobionymi drzwiczkami szafek. Jako, że lubię tego typu zabawę zamówiłem wszelkie niezbędne materiały, drewno oraz dłuta do rzeźbienia w sklepie Adriatech.pl i w ciągu 8 miesięcy zrobiłem całą kuchnię. Dłutami wyrzeźbiłem w jeszcze surowym drewnie ornamenty kwiatowe, które swoim wzorem przypominają taki wiejski styl i jednocześnie są bardzo nowoczesne.

Ten post był edytowany przez Kilim dnia: 23 sierpnia 2017, 22:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 07:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja raczej stawiałbym na modne rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2017, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A kto powiedział, że kuchnia w wiejskim klimacie nie jest modna? Moim zdaniem wręcz przeciwnie bo taki styl właśnie do nas powraca, sugeruj się tym co Tobie się podoba, nie ściśle tym co jest teraz modne.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie bardzo mi odpowiadają takie klimaty, wolę już jednak bardziej nowoczesne wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2017, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

To nic innego jak kwestia gustu, akurat co do kuchni to dla mnie osobiście najważniejsze jest to aby była funkcjonalna, aczkolwiek jeżeli mam na coś stawiać to również będzie to nowoczesny styl.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2017, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten wiejski styl tez ma swój urok i klimat, jak to mówi powiedzenie co nie jest zabronione to jest dozwolone. Chociaż ja równiez bym sie na taki nie zdecydował. Bardziej podoba mi sie również styl nowoczesny i tak też may zamiar urządzić naszą kuchnię. Nawet juz upatrzyłam sobie w domizdrowie.pl meble i to w połysku. Mąż namawia mnie abym zastanowiła się nad zabudowaniem rogu, da nam to więcej możliwości, ale czy ja wiem, jak sądzicie ma rację?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2018, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

super, rustykalne klimaty są swietne, takie kuchnie zawsze mi się podobały

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2018, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od naszego gustu tak jak słusznie piszecie, jeżeli ktoś lubuje siew stylu rustykalnym to jak najbardziej warto, podstawa są dodatki i oczywiście meble do urządzenia takiej kuchni, warto poszukać w sklepach internetowych gdzie wybór jest bardzo szeroki :)

www.RadiusCentrum.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2018, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W domu jak najbardziej, ale w warunkach blokowych chyba ciężko by to było wdrożyć.

https://www.facebook.com/decoroom.eu/?ref=br_ rs

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >