kuchnia w "wiejskim" klimacie?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸

25 lutego 2015, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

świetne białe komody bądź witryny możesz wybrać u producenta naturdrew.com.pl zakochasz się w tych meblach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2015, 07:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że główną rolę w stylu prowansalskim sprawują odowiednie dodatki. Ładne doniczki na zioła, przyprawy itd. Kwestia dodatkowego wyposażenia kuchni. Meble mogą być na wysoki połysk, albo z ładnym drewnianym fornirem - bardzo ciekawe wizualizacje można zobaczyć na stronie fabryki mebli Rawa (http://www.rawafm.pl/) z Rawy Mazowieckiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2015, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że styl skandynawski i prowansalski biorą górę - ale nie ma się co dziwić, takie kuchnie są niesamowicie klimatyczne i mają swój urok. Przeglądając różne aranżacje kuchni np. https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/ można zauważyć pewne tendencje - biele, beże, naturalne drewno. Mi osobiście bardzo się to podoba i kiedyś sama urządzę tak swoją kuchnię.

Ten post był edytowany przez amanda dnia: 22 września 2015, 10:02
Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2015, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do dodatków to w pełni racja,kuchnia w stylu wiejskim musi je posiadać,plus odpowiednie wykończenie ścian i podłogi,to ważne aspekty jeżeli faktycznie chcesz zdecydować się na ten styl.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2015, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie wiejska kuchni kojarzy się przede wszystkim z dużym drewnianym stołem i tapicerowanymi krzesłami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2016, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=DoOzdabiania.pl]Co do dodatków to w pełni racja,kuchnia w stylu wiejskim
musi je posiadać,plus odpowiednie wykończenie ścian i
podłogi,to ważne aspekty jeżeli faktycznie chcesz
zdecydować się na ten styl.






Jak by się tak zastanowić, to dzisiaj do większości stylów w urządzaniu pasuje... drewno. Do tradycyjnego - wiadomo, do skandynawskiego i prowansalskiego też, bo one stawiają na naturalność i bliskość natury. No tylko że do kuchni nie dałabym prawdziwego drewna. Lubię drewno, ale w kuchni w zupełności wystarczają mi panele, te od Sensy są i do złudzenia podobne do drewna i wystarczająco mocne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Równie dobrze możesz wykorzystać płytki naśladujące drewno. Też jest tego sporo - choćby Drevo w 3 odcieniach z Ceramstic, czy z Opoczna tylko nie pamiętam nazwy kolekcji, też całkiem fajne. I zgodzę się, że w takiej kuchni centrum aranżacji to piękny drewniany stół i sporo klimatycznych wiejskich dodatków.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

nie do końca jestem przekoanny do takiego stylu, ale co kto lubi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2016, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

To jak kuchnia w wiejskim klimacie to na przykład fajna podłoga postarzana będzie dodawała uroku, może taka: http://vipparkiet.pl/parkiet/kahrs-dab-decoru m/ Jak do tego się doda fajne mble i kolor ścian, kuchnia będzie idealna.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2016, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają się mi kuchnie w wiejskim klimacie i sama o takiej marzę.
Wydaje się mi, że duża rolę odgrywają różnego typu dodatki, które nadadzą wnętrzu "wiejskiego" i sielskiego charakteru. Super wygląda taki obraz
https://lotari.pl/obraz-dnr.html?c=2267&i=680 63643&fit=1

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >