kuchnia w zabudowie

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

30 sierpnia 2017, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, ale gwarantuję że taka kuchnia wykonana na wymiar to zdecydowanie najlepsza opcja i będziesz zadowolony pod kątem jakości wykonania mebli. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy :)

www.Handi-craft.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2017, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka pomysłów na ładne i funkcjonalne wnętrze z wykorzystaniem mebli na wymiar w linku poniżej. Pozdrawiam

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2017, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie potrzebny jest teraz zlewozmywak . Czekam teraz na meble, sprzęt mam kupiony i tylko zlewu brakuje. Sam nie wiem, na co się zdecydować i czym sugerować się przy zakupie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2017, 07:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia w zabudowie wygląda dobrze, niemniej jest to spory koszt. Jesli kuchnia daje takie możliwości to proponowałbym smaodzielnie zaprojektować pomieszczenie. W marketach budowlanych jest bardzo duży wybór róznych rodzajów szafek i blatów. Na przykład w OBI

Kuchnia taka będzie wyglądała praktycznie tak samo jak robiona na wymiar.

Ten post był edytowany przez london dnia: 6 listopada 2017, 12:49
Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2017, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik london napisał: Kuchnia w zabudowie wygląda dobrze, niemniej jest to spory
koszt

Tu się zgodzę, ale moim zdaniem warto wydać trochę więcej pieniędzy na zabudowe i cieszyć sie idealnym wnętrzem przez długie lata. Jak tak patrze na tą powyższą kuchnię to jestem zachwycony. Świetnie pasowałyby te krzesła http://kuchniemeblik.pl/. Nowoczesne i oryginalne. Widzieliście wcześniej przezroczyste krzesła? Dla mnie to też jest nowość, ale wygląda widowiskowo, nie?

Ten post był edytowany przez Endy76 dnia: 6 października 2017, 10:56
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2017, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówcie co chcecie, ale mnie najbardziej bawi to, że ludzie wolą mieć meble ładniejsze niż funkcjonalniejsze. Przecież jeżeli chodzi o kuchnie meble muszą być jak najbardziej praktyczne, by można było całą kuchnią operować bez większego wysiłku, nawet podczas szykowania wytrawnego obiadu. Warto więc wydać więcej pieniędzy na coś, co znacznie ułatwi nam kuchenną działalność.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy kuchnię w zabudowie (oprócz lodówki, bo mieliśmy starą i nie zmienialiśmy, oraz zmywarki, bo doszła po roku, a nie przewidywaliśmy jej w trakcie remontu). Kuchnia jest świetna, ale radzę piekarnik montować w tzw. kominie, np. na wysokości blatu. Tak jest wygodniej - nie trzeba się schylać, żeby wyciągnąć coś z piekarnika. Moja partnerka jeszcze się uparła na prowadnice w piekarniku - po dłuższym użytkowaniu przyznaję, że miała dobry pomysł.
Co do czarnego zlewu - my mamy taki, granitowy, półtora komorowy z castoramy. Jest elegancki i komponuje nam się, ale jest wymagający. Ale jak się go zakonserwuje i będzie się dbało o jego czystość to nie będzie z nim większych problemów. W castoramie można kupić taki płyn - używa się go raz na tydzień.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem kuchnia w zabudowie to naprawdę bardzo dobry pomysł, szczególnie jeżeli chcemy ukryć każdy sprzęt agd, to na pewno się sprawdzi. Jedyny minus to cena, bo koszt wykonania takiej kuchni będzie dosyć wysoki.


Darymex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kuchnia w zabudowie to ciekawe info na stronie Decoroom. Cytuję: "Zawsze podążamy za trendami i prezentujemy Wam aktualne tendencje na nachodzący rok, dlatego nasza ekspozycja w showroom’ie niebawem ulegnie zmianie i zyska bardziej aktualne oblicze. Dlatego w ramach wymiany ekspozycji chcemy zaoferować Wam sprzedaż zabudowy kuchennej, która obecnie stanowi wyposażenie ekspozycyjne w naszym showroomie. Dla osoby, która zdecyduje się na ten zakup, oferujemy projekt aranżacji GRATIS!"


https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2018, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnie w zabudowie wyglądają naprawdę spoko :) Ja swoje meble wybrałam w meblo dom II z Rzeszowa: https://meble-do.pl/meble-kuchenne.html i są bardzo fajne pod względem jakości. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >