kupno mieszkania

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸

30 stycznia 2023, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Transakcja na zakup mieszkania szybka i przyjemna. Współpraca bardzo miła z kompetentnymi ludźmi. Polecam home invest!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2023, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi to planuję zakup mieszkania na osiedlu Bursztynowa Zatoka w Gdańsku, dzielnica cały czas się rozbudowuje, myślę że będzie tu bardzo fajnie i wygodnie zamieszkać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2023, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukasz fajnego mieszkania w Warszawie to odezwij się do home invest. Kupowałam od nich mieszkanie na Targówku – mega polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2023, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja długo szukałem mieszkania w Warszawie aż w końcu postanowiłem poszukać dewelopera. Fajnie mi współpracowało z home invest. Ich przedstawiciele mają naprawdę ogromną wiedzę. Dzięki temu kupiłem mieszkanie w idealnie dopasowanej dla mnie lokalizacji

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2023, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam homegroup.black, mają sporo inwestycji w naprawdę niezłych cenach. Każdemu bym polecił, sam się skusiłem i dobrze wyszedłem kupując mieszkanie od nich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2023, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki home invest udało mi się kupić super mieszkanie w nadwiślańskiej Kaskadzie w Warszawie. To zdecydowanie jedna z lepszych inwestycji w moim życiu. Polecam dewelopera każdemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2023, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam home invest za stałe ustalenia, trzymanie się ich i kompleksowe doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2023, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecam home invest jak sporo osób tutaj. Pełen profesjonalizm, jasne i konkretne warunki współpracy z której jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2023, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Pracownicy z Homegroupblack są zawsze pomocni i chętni do udzielenia klientowi wszelkich informacji. Bardzo dziękuję ekipie za pomoc w wyborze i zakupie mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2023, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się fajnie współpracowało z home invest. Bardzo ich polecam. Deweloper ma doskonałą znajomość rynku nieruchomości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19169 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 431

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >