kupno mieszkania

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 maja 2017, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

cześc:) Szukamy z mężem mieszkania do kupienia w krakowie. Z tego co wiem, teraz jak się chce kupic nowe mieszkanie to sie podpisuje umowy o wiele wcześniej, bo w większoości te mieszkania sie dopiero budują a juz sie sprzedają, czy to prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba zależy od tego, czy okolica jest popularna ;) jak jadę tramwajem do pracy to mijam taki blok, który już dawno został wybudowany, ale wisi na nim ogłoszenie, że wciąz są wolne mieszkania ;) ale to chyba dlatego, że jest bardzo blisko torów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2017, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj, to prawda, dzisiejszy rynek nieruchomości rządzi się pewnymi regułami. W niektórych okolicach miasta inwestycje deweloperskie są na tyle popularne, że mieszkania zostają sprzedane jeszcze zanim rusza budowa budynku. Dla przykładu, budowa naszej nowej inwestycji w Krakowie, przy ul. Dobrego Pasterza zostanie zakończona pod koniec 2019 roku, a oddana do użytku kwartał później, lecz już z końcem 2017 roku przewidujemy zakończenie podpisywania umów z kupującymi. Więcej o tej inwestycji oraz o planach z nią związanych możesz przeczytać na naszej stronie: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,20,hsd-inwestycje-dobrego-pa sterza-39.html. W przypadku takich inwestycji istnieje także możliwość rezerwacji mieszkania. Po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej, oferta wybranego mieszkania nie będzie przedstawiana innym kupującym.Jest to często wybierana opcja w przypadku, kiedy potrzeba więcej czasu na dokończenie formalności związanych z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego. Rezerwacja mieszkania gwarantuje także cenę mieszkania, która rośnie wraz z ilością sprzedanych mieszkań.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

NO własnie tak czytałam, w sumie to niegłupia opcja - rzeczywiście można już spłacić część kredytu albo jeszcze zebrać trochę pieniędzy na zakup mieszkania. Ale zawsze jest ryzyko, że taka firma splajtuje w między czasie i co wtedy?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba juz dawno nie było zadnej afery związane z nieuczciwymi deweloperami ;) trzeba być ostrożnym, ale nie ma co za bardzo siać paniki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2017, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie sieję paniki :P zadaję tylko pytanie, czy takie rzeczy się zdarzają i jak sie przed tym chronić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2017, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tu nie doradzę ;/ Orientuje się jedynie w wynajmowaniu mieszkań. Na https://iexpert.pl/produkty/ubezpieczenie-naj emcy/ nawet ostatnio wyczytałam, że są takie specjalne polisy dla najemców. Za 50 zł jest się ubezpieczonym od wielu wypadków, jak np. zalanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy kupił dom w tzw zabudowie bliźniaczej. Na początku myślałem, że to jest kiepski pomysł....bo mówił, że nie wytrzymuję w bloku a tu takie coś...Myślałem tak do momentu kiedy go odwiedziłem na parapetówce. Bardzo ładne mieszkanie, ustawne, nikt sobie nie przeszkadza z mieszkańców i jest tak jakoś bardziej rodzinnie. Jak ktoś też waha się czy kupić takie dom w zabudowie bliźniaczej to można sobie popatrzeć na tą inwestycję mojego kolegi www.smigielskigroup.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Też niedawno zdecydowałem się na zakup mieszkania. Kupiłem mieszkanie od dewelopera w Rzeszowie. Dokładnie będę mieszkał na osiedlu www.osiedleolbrachta.pl i jestem zadowolony z tego zakupu. Osiedle jest eleganckie a mieszkania dobrze wykończone.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też zastanawiam się nad zakupem domu od dewelopera, ale akurat tego > http://pasieki-komorniki.pl/ Bardzo nowoczesne osiedle, na którym zaprojektowano specjalny system kanalizacyjna, a całość jest już wykończona i na osiedlu znajdują się już lampy, chodniki, a nawet mnóstwo miejsc parkingowych. Jestem mile zaskoczona tym jak wyglądało to osiedle na żywo.

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 12 stycznia 2018, 14:09
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >