kurs Home Staging czy Projektowania wnętrz?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

23 kwietnia 2013, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie na temat sytuacji na rynku projektowej, co bardziej byście mi radzili: kurs projektowania wnętrz (roczny) czy raczej drobniejsze kursy typu Home Staging? Jestem bardzo zainteresowana tematem, więc pewnie docelowo zrobię obydwa, ale od któregoś muszę zacząć ;)
Czy polecicie mi jakieś kursy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2013, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

niełatwe pytanie! Ja bym zaczęła od krótszego, by się upewnić, że to jest na pewno to, co chcesz robić! Znalazłaś gdzieś kurs Home Staging? wow, nie sądziłam, że już gdzieś tego uczą w Pl. Proszę podaj adres.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2013, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj na forum. Moim zdaniem także należałoby zacząć od tych mniejszych kursów zamiast od razu wybierać się na roczny,tutaj spróbujesz swoich sił i zobaczysz jak będzie Ci to szło.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2013, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki za sugestie, to może mi jeszcze poradzicie, co myślicie o tym kursie: http://artcube.edu.pl/stylizacja-wn%C4%99trz/artcube-srtliza cja-wnetrz.html wydaje mi się najciekawszy ze wszystkich ofert które przejrzałam.
Krystno, Home Staging będzie właśnie tam, w Artcube ;) zerknij sobie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2013, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki :D muszę przyznać, że bardzo podoba mi się to Stylizowanie Wnętrz o którym napisałaś :D będziesz się na to decydować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2014, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Home Staging to też ciekawe rozwiązanie :)
Możesz też się wypytać bezpośrednio fachowców jak im się pracuje i co polecają na początek: Home Staging Rzeszów.
Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji najpierw sprawdź swoje sił w mniejszych kursach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2014, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Serdecznie zapraszamy pasjonatów pięknych wnętrz, którzy chcieliby rozwijać się w kreatywnej, twórczej branży na sierpniową edycję szkoleń z zakresu home stagingu.

Bliższe informacje dostępne są na stronie internetowej firmy Home2Sell w zakładce ,,szkolenia".

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2015, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że tak czy tak, jeśli planujesz swoją przyszłość związać z rynkiem nieruchomości, warto zrobić szkolenie z home-standing, albo po prostu dokształcić się na własną rekę. Na przykład poprzez czytanie prasy branżowej, od razu polecam Ci fajny blog o nieruchomościach - http://www.blog.tyszkiewicz.pl/home-staging/< /a> . Home standing to trochę sztuka, trzeba to wyczuć mieć taki zmysł co jest ładne a co nie. Możliwe że takie coś w sobie już masz i wymaga jedynie odkrycia? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... Jeśli ma się odpowiednie preparaty do takiej przydomowej oczyszczalni - https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to wszystko działa sprawnie i raczej nie ma większych...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...
  • Agencja marketingowa - jaką wybrać? Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Skuteczne pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-lodz/ to jedna z kluczowych strategii marketingowych, która pozwala firmom na osiągnięcie wys...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 71 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >