kwiatowe wzory

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 maja 2011, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio słyszałam, że bardzo modne zaczynają być wzory kwiatowe w mieszkaniu. Co o tym sądzicie? Nie chodzi mi tylko o tapety, tylko począwszy od sufitów zakończywszy na meblach i podłodze, nie uważacie że takie rozwiązanie automatycznie pomniejszy mieszkanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2011, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wzory kwiatowe w dekoracji wnętrz towarzysza nam właściwie od początku. Czasami są chętniej czasami mniej chętnie wykorzystywane. Mi podobają się tylko w niektórych aranżacjach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2011, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No dokładnie.... mi się nie podobają takie wzory w łazience, jedynie co "akceptuje" że tak powiem to wzory kwiatowe na roletach ... to mi się bardzo podoba, wnętrze staję się bardziej przytulne i dostaje duszy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2011, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi kwiaty kojarzą się głównie z folklorem... nie mam nic do kwiatów, ale na zewnątrz tych naturalnych... do tych na meblach, ścianach itd nie mam przekonania, wolę gładkie meble rolety, a na ścianach mam po prostu szablony ale nie o wzorach kwiatowych ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2011, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wzory kwiatowe były bardzo modne jakieś 2 lata temu, dziś już powoli odchodzi się od tego typu wzornictwa. Jeżeli jednak chcemy zastosować wzory kwiatowe w mieszkaniu to należy pamiętać, aby nie było ich za dużo. Ich wielość spowoduje zmniejszenie pomieszczenia i poczucie przepychu. Można je użyć, np. w łazience wybierając płytki ceramiczne. Jeżeli chodzi o wzory kwiatowe na ścianach i meblach to polecałabym naklejki, które w każdej chwili można ściągnąć. Należy jednak pamiętać, że każdą aranżację powinno dobierać się w zgodzie z naszą osobowością. Dlatego jeżeli podoba nam się wzór kwiatowy to warto umieścić go w naszym mieszkaniu bez względu na to, czy jest modny.

Ten post był edytowany przez newdesign dnia: 9 czerwca 2011, 09:42
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2011, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Motywy kwiatowe w ostatnim czasie były bardzo modne jako wzory na tapetach, a to też pewnie za sprawą trendu na aranżacje wnętrz w stylu art deco. Obok wzorów kwiatowych furorę też robią motywy typowo roślinne jak choćby motyw liści. Ale to prawda że motywy kwiatowe i roślinne można spotkać na różnych elementach wystroju wnętrza począwszy od ścian (tapety, naklejki, szablony) przez meble, tapicerki foteli, kanap po drobniejsze przedmioty dekoracyjne jak kubki, filiżanki, zwłaszcza w kolorystyce biało-czarnej.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2011, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie kochając się w kwiatowych kompozycjach, nie trzeba od razu zakładać tapety we florystyczne wzory. Wystarczy dobrze skomponować dodatki, np. meble w kwiatowe wzory, szklana ława na której są artystyczne dodatki, takich pomysłów jest naprawdę mnóstwo. Moi rodzice aktualnie mają etap kwiatowy ale ścian nie musieli tapetować od nowa ścian wystarczyły szablony

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy, że w jakimś surowym miejscu zrobimy jeden wyraźny kwiatowy akcent i wnętrze od razu nabiera charakteru :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy, że w jakimś surowym miejscu zrobimy jeden wyraźny kwiatowy akcent i wnętrze od razu nabiera charakteru :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja widziałam cała łazienkę w kremowym koloże i tylko w jednym miejscu kafelki były innego wzoru tzn przechodził przez nie kwiat... super to wyglądało :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >