lodówka pod zabudowę

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 marca 2013, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje pytanie związane jest z zamiarem zakupu lodówki pod zabudowę. Cena w granicach 2 tysiaków, dla dwóch dorosłych osób wielkość takiej lodówki. Kuchnia jest otwarta na salon, a więc podejrzewam, że poziom hałasu może mieć tu duże znaczenie? W jednym salonie stacjonarnym sprzedawca polecił mi Gorenje NRKI 51288 W, co powiecie na jej temat i ogólnie o marce jakoś jest mi obca i mało popularna jak dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2013, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony mogę polecić lodówki do zabudowy samsunga, jak dla mnie marka godna polecenia z czystym sumieniem. Polskie marki średnio mi wyszły na dobre, choć części są niedrogie. Ogólnie jest wiele dobrego sprzętu bosch, siemens to zależy czasem od braku szczęścia lub po prostu możemy mieć niefart i produkt "najlepszej" marki może okazać się bublem. Może to być jeden wadliwy model a może tylko wadliwy egzemplarz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2013, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Popatrz sobie na ofertę Whirlpoola, mają wiele bardzo fajnych lodówek pod zabudowę, także o rzadko spotykanej wysokości 190 cm, dzięki czemu maja dużą pojemność.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2013, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję rozważyć zakup lodówki side by side, moim zdaniem wyglada dużo bardziej efektowniej niż lodówka w zabudowie i nadaje charakteru naszej kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lodówka to serce kuchni, sprzęt który nadaje prestiżu temu miejscu. Jak dla mnie dziwnie wyglądają kuchnie ze schowaną lodówką. Takie do zabudowy nie są takie tanie więc lepiej dołożyć jeszcze parę groszy i przejrzeć lodówki side by side.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2014, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie każdy może sobie pozwolić na taka lodówkę side by side lub dla singla taka lodówka jest za duża, ale są fajne lodówki jednodrzwiowe z dystrybutorem wody.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2014, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

o mnie bardzo podobają się te lodówki do zabudowy i wcale nie są takie drogie. Tutaj np http://www.electro.pl/Lodowki_do_zabudowy,110 .html widziałam je w bardzo niskich cenach a wiadomo że taka lepiej się prezentuje niż zwykła.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2017, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

a cos tanszego tak do 1200 zł da sie znalexc?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

my zamawialiśmy też z samsunga, bardzo fajnie się sprawdza. jest spora, wynajmowaliśmy nawet firmę, która nam to przewoziła Wiki z warszawy, bo wychodziło to bardzo korzystanie jeśli chodzi o cenę, a tak jak pisałem lodóweczka jest dosyć duża

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2017, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na tą lodówkę - https://www.kernau.com/produkt/kfrc-15151-w.h tml? Mieści się w Twoim przedziale i ogólnie mogę powieddzieć, że jest warta swojej ceny, bo jest b. dobra jakościowo. Kupiliśmy ją na początku tego roku do domu rodzinnego, bo stara lodówka rodziców się zepsuła i szukaliśmy nowej. Mama wspominała, ze lodówka dobrze chłodzi i mrozi, a z tego co ja zauważyłam to nie halasuje zbytnio, a i długa gwarancja jest w pakiecie, jak dla mnie w tej cenie jedna z lepszych lodówek :))

Ten post był edytowany przez Patrycja32 dnia: 31 lipca 2017, 14:45
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >