malowanie dachu z blachy

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

20 września 2015, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

To dobrze, że tegalit zdał próbę :) Ile już leży u Ciebie? widać jakieś mchy albo coś, jakieś przebarwienia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2015, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

To dopiero początki przygody z Teaglit, bo 3 rok. Ale nie widać ani jednego śladu mchu, czy jakis odbarwień. Poza tym, gdyby były jakieś większe problemy to mam w zanadrzu 30 lat super gwarancji :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2015, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, akurat braas ma to do siebie, że gwarancję ma chyba krótszą, ale skonstruowaną w sposób bardziej korzystny dla klientów niż inne firmy. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie czytając na różnych forach.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2015, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mając odpowiedni agregat malarski, np. taki: http://www.kremlinrexson-sames.pl/ można malować dużo sprawniej, taniej i wydajniej. To jest inwestycja, która zdecydowanie się opłaca.

Ten post był edytowany przez taddi dnia: 10 listopada 2015, 11:52
Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do malowania mieszkania wynająłem tzw agregat malarski z firmy pagat. Sprawdził się rewelacyjnie i w krotkim czasie,

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2016, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A korzystaliście z usług tej firmy http://www.pagat.com.pl/???? można u nich wypożyczyć taki agregat.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2016, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy każdą blachę da się malować? I jak często trzeba powtarzać malowanie?
Zastanawiam się nad pokryciem dachu blachą. Konkretnie ma to być blacha trapezowa w tym stylu: http://www.budmax-metal.com.pl/blachy-trapezo we.html . I teraz zastanawiam się jak wygląda kwestia bieżącej konserwacji takiej blachy. Jeśli ktoś z Was jest w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat, będę wdzięczna.

Ten post był edytowany przez filka dnia: 17 maja 2016, 13:34
Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

My korzystamy najczęściej z usług firmy, z której ofertą możesz zapoznać się odwiedzając strony jej serwisu pod adresem www.bsalpserwis.pl. Zlecamy nie tylko odśnieżanie zimą dachu ale również mycie okien i okazjonalne oczyszczanie elewacji biurowca. Usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej nie mieć blachy i nie mieć tych problemów. Dachówka nawet betonowa przez wielu niedoceniana sprawdzi się świetnie. Szczególnie chodzi mi o dachówki oparte o technologię trójwarstwową CISAR dodatkowo pokrytą podwójna powłoką Lumino przed porastaniem i zabrudzeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2016, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak czyścicie taki dach z mchu i innych zielonych narośli. Czy takie myjki parowe cena dają radę go usunąć z dachy i elewacji?
Nie podobają mi się takie zzieleniałe dachy :/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >