malowanie dachu z blachy

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 maja 2013, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak często waszym zdaniem warto je zrobić? Poza myślicie, że da sie je wykonać samemu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2014, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

da sie samemu ale trzeba zaopatrzec sie w odpowiednie srodki do czyszczenia i odtluszczania a calosc z farba jest straaaasznie droga :/ wiem cos o tym bo u moich rodzicow jest ten sam problem, dlatego ja sam kladlem dachowke

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2014, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

no i tu mamy przykład jak zła inwestycja w blachodachówke w przesżłości teraz sie odbija na inwestorze:/ ja wiem że blachy nie chce miec zeby nie miec takich problemów a uzytkownikowki joszi proponuje przemyslec aby za pare lat pomyslec nad wymiana dachu i wybranie dachówki:)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2014, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie czasami zamiast 3tys wydac na malowanie to lepiej nawet jakis maly kredycik wziac albo pooszczedzac troche i zmienic. a wejdz w wolnej chwili tutaj i popatrz czy nie wolalbys miec takiego dachu http://www.monier.pl/produkty.html

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2014, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

moge sie założyć ze każdy by chciał mieć taki dach i spokój na lata niż biegać potem co 2 lata z wałkiem po dachu :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2014, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez korzystałem dokładnie z tej strony. Protegon tak mi sie spodobał że szok!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2014, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

po temacie widze ze ktos tutaj przyoszczedził na pokryciu i teraz ma problem, tak to jest jak cłowiek nie doczyta nie podpyta ludzi, a z dachówką nie ma takiego problemu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2014, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka to materiał trwały i drogi. Ale oprócz produktu kupujemy sobie św. spokój :) Mam z Braasa pokrycie i nie przejmuję się niczym :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2014, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

moi rodzice maja taka stara blache, nawet nie blachodachowke to ostatnio jak malowali to 3tys kosztowalo, kupili sami material, srodki do oczyszczania i odtluszczania i ekipa ktora pomaluje. masakra

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2014, 00:59

Zgadzam sie: good 0 bad

takie są skutki złych iwestycji w przeszłości, ciekaw jestem czy położyli by blach drugi raz? pewnie nie, wybrali by dachówke :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >