meble w styli akandynawskim

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 marca 2018, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Jestem w trakcie aranżacji wnętrz mojego mieszkania . Urządzam go w stylu skandynawskim, dlatego tez poszukuję mebli oraz dodatków które będą wyjatkowe i oryginalne. Polecicie mi jakis dobry sklep gdzie mają takie rzeczy ? Koleżanka poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie www.mandihouse.pl Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 9 marca 2018, 12:50
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2018, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie, nie słyszałam nawet. Ja zazwyczaj kupuję w jagodowymkocie. Mają genialne wręcz meble, a co najważniejsze nietuzinkowe w stacjonarnych salonach takich niema. polecam, jak coś to proponuję zerknąć na nowości i na bloga - świetne pomysły aranżacyjne, sama korzystałam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2018, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie wydaje mi się, że meble skandynawskie to niezły pomysł na wyposażenie mieszkania, zalezy głównie od Twojego gustu jeżeli taki styl Ci się podoba to myślę, że śmiało możesz w to inwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Do stylu skandynawskiego wpasuje się biała ława, z półką w środku, na metalowych, zgrabnych nogach. Poza tym biały regał, który na dole ma szuflady, a na górze półki. Całość uzupełni minimalistyczny grzejnik F119.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2018, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Styl skandynawski jest teraz bardzo modny

_____________
https://emako.pl/pol_m_Lazienka_Akcesoria-lazienkowe_Stojaki -i-wieszaki-na-reczniki-1127.html

Ten post był edytowany przez bambusowy wieszak na reczniki z metalowymi haczykami dnia: 7 kwietnia 2018, 22:25
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2019, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A skoro poszukujecie mebli w skandynawskim stylu to może i wam spodobają się meble z slf24.pl. Zobaczcie chociażby te fotele https://slf24.pl/fotele/fotele-skandynawskie.html . My wybraliśmy ducon velvet w butelkowym kolorze i wzięliśmy też od razu podnóżki do nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2019, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze bardzo podobały mi się takie meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2019, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik bibi2 napisał: Witam! Jestem w trakcie aranżacji wnętrz mojego mieszkania
. Urządzam go w stylu skandynawskim, dlatego tez poszukuję
mebli oraz dodatków które będą wyjatkowe i oryginalne.
Polecicie mi jakis dobry sklep gdzie mają takie rzeczy ?


Witaj bibi2. Styl skandynawski jest mi bardzo bliski. Mam już umeblowany salon w tym stylu, ale szukałam właśnie dodatków. Znalazłam w sklepie akord fajne białe półki w kwadratowym kształcie https://sklep.akord.net.pl/70-polki-scienne Co o nich myślisz? Moim zdaniem fajnie się wkomponują w cały wystrój. Zastanawiam się tylko czy powiesić je obok siebie, czy może skleić. Co byście poradzili?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2020, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie dodatki znajdziesz też w Fabryce Form. Ja uwielbiam ten sklep.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2020, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo lubię styl skandynawski. Jest on taki uspokajający oraz elegancki. Ostatnio widziałam stronę sklepu https://steelove.pl/sklep/ polskiej manufaktury mebli, gdzie robią meble własnoręcznie właśnie w tym stylu. Są one na światowym poziomie i dopasowane do indywidualnych wymagań wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 70 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 263 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Macie jakąś sensowna pracownie projektową w Siedlc... Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... These days, we frequently engage in basketball legends play. This is due to the fact that our children are now older.
  • Sprawdzony stolarz Szczecin Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... run 3 The site is very remarkable, and I eagerly anticipate reading about it whenever I have the opportunity. Additionally, your blog is out of this world, and...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 395

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >