meble Tahiti - siatka z trawy morskiej

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

16 marca 2011, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kasia miła napisał:
Bardzo ładne meble. Zawsze marzyłam o takim niskim stoliku i mam nawet
odpowiedni salon do tego. Mogłabym prosić o jakieś namiary na te meble?
Pozdrawiam Kasia


Meble te są od Vinotti Furniture, kolekcja Tahiti. Na stronie internetowej http://www.vinotti.eu/ możesz sobie sprawdzić listę adresów salonów meblowych w całym kraju, kontakt telefoniczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2011, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Te meble są naprawdę inne niż wszystkie, szczerze mówiąc to trochę mi się już "przejadło" oglądać w kółko te same wzory i modele. A nie wiecie jaki jest koszt takich mebli?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2011, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety nie wiem,ale również chętnie dowiem się wszystkich szczegółów odnośnie tych mebli. Prezentują sie naprawdę ładnie,ale warto szukać takze w innych sklepach internetowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2011, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Koń jaki jest każdy widzi, co tu dużo mówić meble bardzo ładne, z klimatem, każdy chyba by je wpasował do siebie. Jak kogoś stać niech kupuje.

Eccelent, Vinotti to nie e-sklep, mają sieć salonów tak a'propos ...

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2011, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe czy te meble dostępne są tylko w internecie. Z chęcią dowiem się czy meble te dostępne są także w sklepach typu BRW ikea itd?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2011, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

meble są rzeczywiście ciekawe i oryginalne, też nie widziałam nigdzie podobnych. Z ciekawości zajrzałam na stronę internetową Vinotti i powiem wam że inne kolekcje w stylu kolonialnym też maja fajne np. Pacific, równie oryginalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2011, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak czytam te wpisy to normalnie dostaję choroby morskiej, jejku ...

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2011, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

dudi to avio marin weź :D

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2011, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik KOSTEK24 napisał:
Ciekawe czy te meble dostępne są tylko w internecie. Z
chęcią dowiem się czy meble te dostępne są także w
sklepach typu BRW ikea itd?

Jak już wcześniej pisałam meble od Vinotti są dostępne tylko w wybranych salonach w kraju, lista salonów meblowych podana jest na stronie internetowej: http://www.vinotti.eu/
Nie można tych mebli zakupić przez internet, czy w IKEA, a BRW to już inna firma robiąca meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2011, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Byłem na ich stronie internetowej w rzeczy samej są adresy salonów meblowych np. w Warszawie można je dostać w trzech salonach. Przy okazji po oglądałem resztę kolekcji, też są niektóre fajne. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >