meble kuchenne na wymiar Warszawa

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

28 kwietnia 2022, 07:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Została mi w mieszkaniu do wykończenia kuchnia i szukam jakieś firmy, która będzie w stanie się tym dobrze zająć i zrobi ładną zabudowę pod wymiar. Jeśli coś możecie pod tym kątem polecić, podpowiedzieć to dajcie znać. Najlepiej jakiegoś wykonawcę z doświadczeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2022, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chodzi o moje doświadczenia to mogę polecić www.luviomeble.pl. Miałem okazję skorzystać z ich oferty jeśli chodzi o szafy w zabudowie i bardzo dobrze zostały wykonane, funkcjonalnie wyposażone, ogólnie bardzo dobra oferta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2022, 04:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz odwołać się do wielu subway surfers serwisów meblowych online. Proponuję udać się do surferów metra. to cię nie zawiedzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2022, 05:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o meble kuchenne, to najlepiej wykonać je na wymiar. Firma SLS -
https://slsmeble.pl/ wykonuje super meble kuchenne, kompleksowo podchodząc do zagadnienie. Liczy się dla nich nie tylko wygląd, ale także ogromną uwagę przywiązują pracownicy firmy, by meble były funkcjonalne. Pochodzą kompleksowo do zagadnienie - wykonują wizualizację, projekt koncepcyjny i wykonawczy. Dzięki temu dopasowuje meble do faktycznych warunków oraz potrzeb klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 351

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >