mieszkanie w drewniane

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

3 października 2014, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Czas przyszedł żeby postawić jakiś domek drewniany. Zawsze byłem fanem drewnianego budownictwa i tym samym wykończeń w tym materiale. Król-Bud właśnie zajmują się moim domem koło Szczecina.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2014, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podobnie,także bardzo lubię drewniane rozwiązania w sensie wykończenia domu,czy to podłoga czy inne dodatki. Uważam że to wszystko dodaje uroku oraz ciepła.


www.Okucia-Drzwiowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2014, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również jestem miłośnikiem drewna i meblu drewnianych. Najbardziej lubię wyszukiwać perełki w antykwariatach czy na warszawskich targach antyków. Cenowo nie różnią się od modnych salonów meblowych, czasem wymagają renowacji, ale to też sama przyjemność.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2014, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie na ten temat,meble z drewna dają poczucie przytulności i wyznaczają pewną jakość oraz standard w każdym mieszkaniu,jeżeli szukacie ciekawych kolekcji właśnie takich mebli w niższej cenie to warto zerknąć do nas na Meble-z-drewna.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2015, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki za namiar, na pewno zerknę chociaż przyznam, że na targi uwielbiam chodzić i wszystko "pomacać" :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2015, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Program mieszkanie dla młodych mogę spokojnie polecić każdemu, kto chce kupić swoje mieszkanie. Zobaczcie sobie na MdM http://mieszkaniedlamlodych.com.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2015, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że drewno zawsze bedzie modne i w cenie. To doskonały, naturalny materiał. Lubię i drewniane podłogi i drewniane meble. Najbardziej w drewnie doceniam, że to materiał, któremu można nadać drugie życie. Można odnowić, zmienić wybarwienie i naprawdę może cieszyć latami :)Drewniana podłoga nawet w bloku wygląda rewelacyjnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2015, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałeś o MDM? To program, który pomaga dostać... dopłatę do kredytu mieszkaniowego, czy coś takiego dla młodych ludzi, czy coś takiego. Super sprawa, siostra skorzystała i nareszcie się wyprowadziła . Sprawdź www.mieszkaniedlamlodych.com, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2015, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, można nadać drugie życie. Ja bardzo często kupuje meble z drugiej ręki i je odnawiam - wtedy mam jeszcze dodatkową satysfakcję :D

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2015, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o drewnianych aranżacjach wnętrza to pierwsze o co powinniśmy zadbać jest podłoga z naturalnego drewna,polecam tutaj sosnę lub buk ponieważ sa to najtrwalsze solidne materiały,. Kilka ciekawych propozycji takiego wystroju znajdziecie na naszej stronie,zapraszamy:0

Pozdrawiam www.Duid.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >