mobilny licznik

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

18 maja 2022, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
prowadzę działalność w przedmiocie remontów i prac instalacyjnych. Ostatnio dotarła do mnie wieść, że możliwe jest rozliczanie zużytej przy remoncie energii na podstawie mobilnego licznika w oparciu o umowę z dostawcą energii, np. energą.
Niestety nie znam szczegółów jak miałoby to wyglądać, tj. jak pozyskuje się taki licznik i czy by rozliczać się w ten sposób faktycznie trzeba związać się umową z jakimś konkretnym dostawcą energii czy polega to na tym, że licznik jest nabywany indywidualnie i na jego podstawie każdorazowo rozliczam się z dostawcą energii w danym miejscu?
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 366 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • Transport ponad gabarytowy Liczba postów: 381 Grupa: Firmy budow... Korzystając z usług specjalistów w danej branży nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Od wielu lat prowadzę własną firmę transportową i zdaje sobie spraw...
  • Kto wam prowadzi księgowość?? Firma zewn? Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... Ja współpracuję z firmą https://twojaksiegowa.warszawa.pl/doradz two-ksiegowe-w-warszawie/ i serdecznie polecam. Jak chodzi o Warszawę to wydaje mi sie, ze to je...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >