naklejki na logówkę

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 sierpnia 2010, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytałam ostatnio artykuł o naklejkach na lodówkę. Myślicie, że to fajne rozwiązanie? Według mnie niektóre wzory są naprawdę ciekawe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No pewnie że jest to ciekawe rozwiązanie, szczególnie jeśli potrzebujesz ożywić wnętrze swojej kuchni, mi sie one bardzo podobają jest naprawdę szeroka gama kolorów i wzorów dlatego każdy wybierze coś do swoich potrzeb

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Byle tylko to nie były tzw. kuchenne motywy, czajniczek i filiżanki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2010, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie można kupić takie typowe naklejki na lodówkę? Czy możecie podać mniej więcej koszt takich naklejek?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2010, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Siema ;) A ja mogę pomóc, bo szukając artykułów o fundamentach natknąłem się na taki oto artykuł http://www.budnet.pl/Jak_zmienic_wyglad_lodowki_Zainwestuj_w _maty_magnetyczne_na_lodowke,aktualnosci_budowlane,i=24153.h tml
Polecam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2010, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

rozwiązanie super. Pozwoli ci zmienić dowolnie lodówkę, która już się znudziła, albo nie jest pierwszej nowości i nosi ślady użytkowania. Teraz dużo sklepów ze sprzętem agd, albo takich wysyłkowych, które mają w ofercie także wyposażenie wnętrz ma różne ciekawe pomysły na lodówki, - od naklejek wzorzystych typu kwiaty, czy znaki, całe widoki aż do magnesów, którymi udekorujesz lodówkę. Do wyboru do koloru

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja zauwazyłam że teraz bardzo popularne są naklejki na ścianę. Chyba jeden z częściej wybieranych elementów dekoracji. Podoba mi sie bardzo to, jak potrafi zmienić wnętrze. U siebie mam już kilka rodzai.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2015, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

mamwrazenie ze z naklejek najbardziej uceiszone sa dzieciaki ;) nasze maja na lodówce

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2015, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To dobre rozwiązanie kiedy np. zmieniasz wystrój kuchni i chcesz dopasować do niego lodówkę - bo przecież nie kupisz nowej ;P Odświeży też jej wygląd i przykryje zarysowania

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2015, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat nie mam nic przeciwko takim naklejkom jako ozdobnie na lodówkę,uważam że to miły akcent i jeżeli tylko trafiają w Wasz gust to czemu nie:) Osobiście preferuję raczej magnesy.


wwww.Kamieneo.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >