napędy do bram BENINCA

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸

29 maja 2016, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Beninca jest ok, ja akurat mam w domu (brama wjazdowa i garażowa) napędy BFT. Nie pamiętam modeli akurat, ale mam je dłuższy czas już i sprawują się naprawdę fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2016, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

My siebie w domu zamówilism bram projektu firmy www.stalex-czaplinek.pl o taką dokładnie http://www.stalex-czaplinek.pl/bramy coś pieknego.....

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze to tej firmy akurat nie znam ;) Ale ja mam bodajże z jbp

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2017, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W poprzednie lato miałem założone napędy Beninca w całym domu. Po pierwszej zimie (u nas bardzo śnieżna) oceniam właśnie wszystko pozytywnie, zwłaszcza siłownik przy bramie wjazdowej, bo on był bezpośrednio narażony na śnieg czy deszcz. Jednym zdaniem warto zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2017, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: KrzysztofFik napisał: W poprzednie lato miałem założone napędy Beninca w
całym domu. Po pierwszej zimie (u nas bardzo śnieżna)
oceniam właśnie wszystko pozytywnie, zwłaszcza siłownik
przy bramie wjazdowej, bo on był bezpośrednio narażony na
śnieg czy deszcz. Jednym zdaniem warto zainwestować.


Ale to nie są tanie siłowniki? Opłaca się tyle wydawać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2017, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Za jakość warto dopłacić. Zwłaszcza w tym wypadku.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2017, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie standardowy napęd firmy nice i jestem z niego bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2017, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Selena_Wawa napisał: Użytkownik Gość: KrzysztofFik
napisał:
W poprzednie lato
miałem założone napędy Beninca w

całym domu. Po pierwszej zimie (u nas bardzo śnieżna)

oceniam właśnie wszystko pozytywnie, zwłaszcza
siłownik

przy bramie wjazdowej, bo on był bezpośrednio narażony
na

śnieg czy deszcz. Jednym zdaniem warto
zainwestować.




Ale to nie są tanie siłowniki? Opłaca się tyle wydawać?


Beninca wcale nie jest droga. Za to jest dobra. Jak kupujesz lodówkę to też nie chcesz, aby same awarie miała. Tak samo jest z siłownikiem. Lepiej dołożyć 300 złotych i mieć coś porządnego. Poza tym przy ogólnym koszcie budowy domu cena automatyki nie jest wysoka.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2017, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z poprzednikiem. W tym przypadku niska cena – kiepska jakość. Akurat mam na razie w bramie garażowej napęd beninca, sprawuje się super. W lato teraz planuję zakupić też do bramy wjazdowej dwuskrzydłowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Beninca ma naprawdę dobrą automatykę. Faktycznie kilka osób wspomniało tu, że wyznacznikiem jakości automatyki jest zima. Beninca sobie radzi

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 442

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >