napędy do bram BENINCA

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 lutego 2008, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

jak w temacie jakieś opinie o napędach beninca ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2008, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

opinie ogolnie bardzo dobre i bezproblemowe w montażu.najważniejsze to prawidłowy dobór napędu i właściwy montaż.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2008, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

beninca ma bardzo dobre napedy i w polsce od 20 lat na rynku ,jedna z pierwszych firm w polsce.
Maja cala game automatyki do bram.
Dobry i mało awaryjny sprzet.
Ostro poszli do przodu i mają sporo nowych napedow.
Spokojnie do bram lekkich ,srednich i ciezkich kutych z pelnego preta ,znajdziesz u nich kazdy typ automatyki.www.beninca.pl duzo dobrego mozna napisac o firmie came tez dobre rozwiazania do otwierania bram i rewelacyjne szlabany

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2008, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

fakt

slyszalem duzo pozytywow o firmach beninca i came

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2008, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też mam fajne napędy do bramy beninca bob24v
niezawodne jak dla mnie do domu z zakładem na 20 samochodów 100 otwarć dziennie.Otwierają się ładnie i zwalniają przed końcem.piloty ściągają ze 100m bez problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2008, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

a kiedy pojawią się w polsce napędy beninca hydrauliczne ,na swojej stronie mają zdjęcia tych napędów

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2008, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

nie bawem puszczą na polske

z nowosci dali sporo przesuwy bull do bram rezydencjalnych na 230/24 v
z ramieniem łamanym BEN,szlaban EVA,nowe piloty,

http://www.beninca.it/news/index.php?idL=pl&idD=63
masz linka na nowe produkty

dla mnie jako montera to dobra firma i spory wybór
gustuje jeszcze oprócz beninca,came,marantec

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2008, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

dobre napedy robia w polsce jest tylko kilka dobrych firm z napedami

beninca jest w czolowce nigdy sie nie zawiodlem na ich napedach a już 15 lat instaluje to i owo

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2008, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

dziendobry

potwierdzam wypowiedzi panstwa o jakosci "Beninca" czego dowodem jest motoreduktor bramowy ktory dzialal bez zadnej awarii mechanicznej w moim domu 13 lat,a w wyniku mojego zaniedbania zostal zabrany na warsztat w celu wymiany lozysk klina i kółka zembatego,pan instalator stwierdzil ze gdybym zamowil tylko jeden serwis na 6 lat to motoreduktor pracowałby bez szwanku 20lat.Cale szczescie naprawa okazala sie nie droga 150 zl za wymiane czesci i 200 za montaz i demontaz motoreduktora.Cieszy mnie fakt że po 13 latach są czesci zamienne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2008, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

witam

zdectdowałem się na zakup i już wiem że to będzie beninca ,dzięki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >