naprawa elektronarzedzi

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

20 czerwca 2007, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

WITAMY PROWADZIMY SERWIS POGWARANCYJNY ELEKTRONARZEDZI PRAWIE WSZYSTKICH FIRM TAKICH JAK BOSCH HILTI METABO MAKITA I WIELE INNYCH ORAZ CZESCI ORGINALNE I ZAMIENNIKI BEZ UKRYTYCH KOSZTóW ZAPRASZAMY TEL 516 797 270 E-MAIL NAPRAWA21@WP.PL

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2009, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Reklamowanie się na forum branżowym to dobry pomysł ale myślę że prawdziwą fortunę zrobiłby Pan reklamując swe usługi (zwłaszcza z taką działalnością)na jakiejś bazie firm budowlanych i remontowo budowlanych. Ja kiedy budowałem dom znalazłem dobrych majstrów na takiej właśnie stronie:fachowaekipa.pl
Tak więc może spróbuje Pan właśnie tam. Nic Pan w każdym razie nie straci, prawda?
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2016, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zainteresuje cię oferta zamieszczona na stronach sklepu pod adresem www.e-maxmajster.pl Ja tam najczęściej zaopatruję się w potrzebne elektronarzędzia. Mają bardzo bogaty wybór, dość atrakcyjne ceny a zamówienia realizowane są w wyjątkowo krótkim czasie. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2016, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej działają zadowoleni klienci :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem szczerze, że czasami nie opłaca się takich narzędzi naprawiać, a lepiej znaleźć dobrą ofertę na przykład w sklepie internetowym Rolmasz i kupić nowe. Mają dobre ceny na sprzęt od renomowanych producentów elektronarzędzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2016, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt,wszystko tak na dobrą sprawę zależy od tego jak bardzo uszkodzony jest sprzęt czy narzędzia,czasem naprawa będzie porównywalna do kupna nowych narzędzi będących na gwarancji serwisowej producenta.

www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

w http://www.wojtex-serwis.pl/ zajmują się sprzedażą i serwisem elektronarzędzi, są bardzo dobrzy w tym co robią

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami nawet nie opłaca się naprawiać w dzisiejszych czasach gdzie jest tak duze przesycenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19152 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >