nawierzchnia na plac

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

29 sierpnia 2016, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że kauczuk bedzie lepszy, ale np. ścieżkę do placu można wykonać z Kamienia Ogrodowego ułożonego w wyspy, wtedy dzieciaki mogą skakać z jednej na drugą ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2016, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek i kauczuk jako główna nawierzchnia na plac zabaw sprawdzą się najlepiej,dodatkowo warto też podać jaka bezie łączna powierzchnia placu zabaw dla dzieci,wtedy łatwej i szybciej obliczymy potencjalny koszt takiej inwestycji.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2016, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednie ławki do wyposażenia placu zabaw można znaleźć na www.uni-arcz.pl. Z pewnością przydadzą się tam takie, aby rodzice mogli spokojnie usiąść i pilnować swoich pociech.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2016, 00:38

Zgadzam sie: good 0 bad

I bardzo dobrze, że kładzie się coraz większy nacisk na takie kwestie. To już nie te czasy, gdzie dzieciaki bawiły się na asfalcie. Najlepiej zajrzyjcie do http://www.jumatsc.pl/kategoria/donice/ by zaczerpnąć inspiracji dotyczącej konkretnych rozwiązań na Waszych placach.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 07:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie kilka rodzajów nawierzchni spełnia Twoje wymagania, a zdecydowanie najlepiej pod względem stabilności i miękkości wypada kauczuk o którym mowa powyżej.


www.Drutbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2017, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym pomysłem jest także zastosowanie takiej płaskiej kostki brukowej na plac, na którym dzieci miałyby się uczyć np. jazdy na rolkach, na rowerze itd. Poza tym obecnie kostkę można ze spokojem zabezpieczyć różnymi specyfikami (takimi, jak te), by nie trzeba było jej już po kilku latach wymieniać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj pełna zgoda, dobrej jakości i klasy kostka brukowa plus jej odpowiednie zabezpieczenie odpowiednimi specyfikami, bezie moim zdaniem optymalnym podłożem na plac zabaw, dodatkowo zapewni solidność przez lata.

Pozdrawiam BiPiBruk

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2018, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja uważam że równie ważne jest wyposażenie terenu wokół placu czyli muszą się znaleźć ławki, kosze na śmieci. Bo to na ławkach w czasie zabawy czas spędzają rodzice. Bardzo duży wybór znajdziesz na https://konarch.pl/. Mi osobiście bardzo się podobają.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2018, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Kauczuk lub kostka brukowa w takim przypadku powinna zdać egzamin. Zobacz u nas w ofercie, mamy doświadczenie w takich sprawach i bardzo duży wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2018, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałbym trwałą i estetyczną kostkę może Bruk Pozbruk bądź kostka Domino-eko daje fajny efekt jak zaczyna pojawiać się trawka między nimi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 348

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >