nawierzchnia na plac

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 lutego 2015, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

jakie znacie bezpieczne nawierzchnie pod plac zabaw? coś w tym stylu:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2015, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o te murki można posłużyć się do zbudowania czegoś takiego kamieniem warstwowym, przeznaczonym właśnie na place zabaw czy oddzielenie roślinności od chodnika. Od Bruk Betu można coś takiego dostać, firma raczej zajmuje się kostką brukową, ale coś takiego również posiada w swojej ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2015, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj rozwiązania wśród firm, które takie place zabaw oferują i też pewnie mają z tym do czynienia. Jedną jaką z nam ze strony http://sun-plus.pl, która oferuje place może Ci jakoś pomóc. Napisz i się dowiesz, a jak nie to będziesz szukać dalej.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2015, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

albo po prostru odezwij się do http://www.kostka-ditrich.pl/oferta.html - mają spory asortyment, jeśli chodzi o nawierzchnie, kostka brukowa, żwir kruszywa itp - na pewno coś doradzą

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz sobie ten zakład kamieniarski http://www.kamieniarski.pl/page/firma maja naprawdę ciekawą ofertę i bardzo dobrej jakości kamień ze Strzegomia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2016, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie czy kamień to dobra opcja n podłoże na plac zabaw,moim zdaniem nie bardzo,jeżeli już to warto aby było to coś lekkiego i miękkiego na wypadek upadku dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Na plac dla dzieci na pewno te kauczuki są najlepsze. Natomiast wokół można wykorzysta kostkę typu Plaza Nova przy ławkach dla odpoczynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2016, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy dużym ogrodzie można pokombinować co do ścieżki. Plaza Nova albo Kostka Granitowa od Pozbruk w różnych kolorach myślę sprawdziłaby się nie najgorzej.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to też słuszna uwaga,warto podać jaka powierzchnie będzie miał plac zabaw dla dzieci i wtedy zastanowić się nad wyborem odpowiedniego podłoża. Kostka odpada z całą pewnością,jeżeli już to właśnie powierzchnie miękkie kauczukowe będą bardziej wskazane.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2016, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostka jest okej, oczywiście, że kauczuk może się okazać lepszy dlatego, że jest bardziej miękki, natomiast tam gdzie są zjeżdżalnie to ten teren wypełnia się piaskiem. Moje dzieci bawią się na brukbetowskich płytach brukowych i nie łamią kości ani kaleczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 409

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >