niesolidni, oszuści i kanciarze - poszukiwani

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

2 listopada 2007, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ODRADZAM !!!!! szkoda nerwów i zachodu posprostu koszmar

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2007, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

POLECAM!!! swietne meble i ich jakosc ,wykonane terminowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2007, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Stylista z lublina - pomylilem wpis, jestem stylista fryzur i myslalem ze chodzi o uslugi fryzjerskie

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2007, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Odradzam jest taki wybór firm na rynku naprawdę solidnych że lepiej nie ryzykować z REDI .ODRADZAM

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2008, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc osotatnio dotarlem do strony www.niesolidnafirma.pl gdzie jest internetowa baza niesolidnych firm - można zamieszczac informacje o takich firmach. widac ze strona jest nowa ale ladna. moze tam powinnismy wrzucic informacje o takich firmach.
pozdro!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2008, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwaga! Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług filmy
Mobilny Majster lub Handyman pana Roberta Freya reklamującym się pod adresem
www.mobilnymajster.pl.
Wezwałam hydraulików do pozornie banalnej czynności jaką jest
podłączenie starndardowej, kompaktowej toalety. panowie zamontowali
toaletę, skasowali pieniądze (150zł), po chwili okazało się, że
toaleta solidnie przecieka! Umówili się, że wrócą naprawić usterkę w
ciągu 2 godzin, po 2 godzinach powiedzieli, że nie dadzą rady i
przyjadą wieczorem. Wieczorem i przez następne 3 dni już nie odbierali telefonów.

Kiedy przyszedł inny hydraulik, żeby poprawić po Mobilnym Majstrze, okazało się p. Frey WOGÓLE nie zamontował uszczelki między spłuczką a miską klozetową, uszczelka w dziwny sposób zniknęła z zestawu, a nawet jeśli jej tam nie bylo, to p. Frey tego nie zauważył. Cieknącą spłuczkę próbował uszczelnić olbrzymią ilością silikonu - zamiast poszukać uszczelki... To się nazywa profesjonalizm.
Kiedy udało mi się po 3 dniach w końcu dodzwonić do p. Freya, tłumaczyl się że nie mógł przyjechać (niestety nie tłumaczył czemu mnie nie uprzedził, przez co straciłam pół dnia), a zrezygnował z naprawy po smsie który otrzymał ode mnie, w ktorym oskarzyłam o nieprofesjonalizm, i który go bardzo zdenerwował. A o uszczelce nic nie wie, i nie zauważył że jej nie ma a być powinna. Czyli mówiąc w skrócie po co Pani dzwoni, przecież robot wykonana, a jak się pani nie podoba to nie mam nic do powiedzenia.

Radzę wszystkim ,którzy poszukują hydraulika w Warszawie, NIGDY Z
FIRMĄ MOBILNY MAJSTER - strata pieniędzy i nerwów!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2008, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli będziecie chcieli zakupić bramę garażową czy rolety do okien, albo coś w tym stylu odradzam firmę Jacker z Tomaszowa Lubelskiego.
Ja kupiłem bramę i została źle zamontowana i przez miesiąc nie mogę się doprosić aby przyjechali i ją naprawili. Mało tego tam nikt nic nie wie. Jedni odsyłają do drugich i zganiają na ludzi którzy pracowali i są zwolnieni, bo niby narobili w papiery.Niestety okazuje się że to CI co pracują to nie mają pojęcia o załatwianiu takich problemów.Natomiast na swojej stronie tak się pięknie reklamują.Ale cóż popełniłem błąd i teraz muszę się męczyć. mam tylko nadzieję że uda mi się załatwić tą naprawę. Miałem jeszcze u nich kupić napędy do bramy wjazdowej na posesję i rolety do okien, ale w tym wypadku nie spadają. Chciałem nawet z właścicielem rozmawiać ale wiecznie go nie ma więc jak on sobie nie pilnuje interesu to jak można się z pracownikami dogadać.Żenada.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2008, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kotek999 napisał: witam, szukałam w kilku miejscach firm niesolidnych aby się przed nimi ustrzec - ale nie znalazłam, może tu zrobimy taką listę z wyjaśnieniem dlaczego??
To na pewno pomoże innym.
Pozdrawiam

Właśnie- uwaga firma Piotr Marczak Pasłęk. Nie umie nic zrobić , nie dokańcza i od razu woła o pieniądze, z których się nie rozlicza. Nie zostawiać go samego!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2008, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma ComfortExpress i firma ComfortHome nie jest w żaden sposób organizacyjnie, kapitałowo i finansowo powiązana z firmą Interdom 2 czy też firmą Multieko. Służymy wszelką informacją dla naszych obecnych i potencjalnych klientów.Do wglądu są wszelkie dokumenty finansowe i rejestracyjne.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt pod numer telefonu: 605272855
lub do biura 012 357 53 95 lub 012 356 51 98 . Jednocześnie informuję, że wszelkie przypadki pomówienia naszej firmy i godzące w dobre imię spółki będą przekazywane do prokuratury.
Z Poważaniem Marzanna Suszek

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2008, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko sprawdzone firmy budowlane ... Wciśnij przycisk "zamów usługę". Wypełniając formularz wskaż rodzaj potrzeby, opisz krótko Twój projekt remontowo-budowlany, podaj swoje dane kontaktowe i oczekuj odpowiedzi na zapytanie. W czasie 48 godzin powinni skontaktować się z Tobą przedstawiciele kilku firm z regiony, który wybrała/eś gotowi zrealizować Twoje zlecenie. Wtedy też reprezentant firmy może odpowiedzieć na Twoje szczegółowe pytania. --- odwiedź Kupigo.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >