niesolidni, oszuści i kanciarze - poszukiwani

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 kwietnia 2007, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, szukałam w kilku miejscach firm niesolidnych aby się przed nimi ustrzec - ale nie znalazłam, może tu zrobimy taką listę z wyjaśnieniem dlaczego??
To na pewno pomoże innym.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2007, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety też chciałam powiedzieć że firma REDI jest strasznie niesolidną firmą, wydawało się na początku że wszystko ok, ale niestety, trzy miesiące i meble nie skończone, złożone byle jak, nie to, co dokładnie zamówilismy, nie mówiąc o samym beznadziejnym wykończeniu. STRASZNIE ŻAŁUJę ze utopiłam pieniądze, i NAPRAWDę wszystkim tą firmę odradzam. NIESOLIDNI, NIESŁOWNI, FLEJE I WCALE NIE NAJTAńSI. Pozdrawiam i życzę trafniejszych wyborów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2007, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam- przyznam szczerze ze odczytalem ten post po zamowieniu kuchni w firmie REDI i bylem wystraszony....ale okazalo sie ze mebelki sa swietne, wygladaja jeszcze lepiej niz na projekcie , mataz przebiegl szybko i sprawnie a najbardziej podobal nam sie projektant - konkretny i znajacy sie na swojej pracy - swietny projekt komputerowy - ja polecam i pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2007, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamowilam w tej firmie meble i jestem zadowolona - montowane byly terminowo , wszystko wygladalo jak na projekcie ktory otrzymalam od projektanta. pozdrawiam
patrycja

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2007, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

wraz z tesciami zamowilismy w tej firmie 2 kuchnie i zabudowy wnek(mieszkamy razem w domku jednorodzinnym) wszystko jest zamontowane i funkcjonuje. fajne pomysly podpowiadal projektanti ogolnie jestesmy zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2007, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

:shock: Witam sądziłem że miała to być strona z fachowcami których należy unikać a tu ktoś robi ripostę dla złego komentarza pod adresem REDI to chyba sam zainteresowany chce się wybielić

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2007, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

albo Redi sie wybiela albo konkurencja ich oczernia.....

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2007, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ta firma robila meble w gdyni mojej tesciowej.... i skoro jej sie podoba(a ciezko jej dogodzic) to chyba jest ok

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2007, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

meble zamontowali mi dwa dni przed terminem, potwierdzam ze projektant nam duzo pomogl zaproponowal fajne rozwiazanie zabudowy gospodarczej , jestesmy zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2007, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie odradzam firmę Stylista z Lublina.oczywiści jesli ktoś nie chce wyrzucić pieniedzy w błoto.Uzasadniać aż strach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >