niesolidni, oszuści i kanciarze - poszukiwani

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

25 stycznia 2017, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

DO Smiechu warte Kiedys ta droga się skonczy ślepą ulicą trzeba było się uczyć ,ale jeszcze należy byc UCZCIWYM I TO CZŁOWIEKIEM

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2017, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Przez firmę Mark-Brzesko koszty mojej budowy znacznie wzrosły. I nie chodzi tu o nieprzewidziane sytuacje, ale o brak profesjonalizmu pracowników tej firmy! Wszystko zaczęło się w 2016 roku, gdy zamontowali ramy HSów oraz pakietów szklanych na początku 2017 roku. Potem nastąpiła katastrofa. Nikt z pracowników firmy Mark-Brzesko nie wpadł na to by wykonać próby szczelności zamontowanej przez siebie konstrukcji. Wbrew temu, co próbowali mi wmówić, przesiąkająca woda do wnętrza pomieszczeń oraz przedostająca się woda pod odwrócony taras była tylko i wyłącznie ich winą! Po kilku miesiącach mojego dochodzenia udowodniłem firmie ich błędy. Mieli naprawić, a zrobili znów prowizorkę. No ale czego się spodziewać po takich partaczach. Woda nie lała się już do pomieszczeń, "jedynie" pod konstrukcję odwróconego tarasu. Żałuję, że zaufałem tej firmie. Straciłem czas, pieniądze, nie wspominając o nerwach. A inne prace budowlane przesunęły się o kilka miesięcy. Próba załatwienia sprawy polubownie wcale ich nie interesuje. Klientów mają głęboko w...nosie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

waga na firme pana Krzysztofa Lipińskiego z Elblaga, nip 5781860928, regon 170724938, tel. 510109700 ,firma moze być też na jego zone, po pół roku kafelki zaczęly sie ruszać i odpadły ze ściany, ściany w ogóle nie przygotowane, pozostawione z dziurami na wylot, z odpadającym tynkiem i na to położone kafle na "placek". rzeczoznawca złapał sie za głowę jak zobaczył wyczyn pana Krzysztofa, wszystkie kafelki w kuchni i łazience do ponownego polozenia, oczywiscie według remontującego kafelki położone na placek nie mają prawa odpaść, zero poczucia odpowiedzialnosci i winy, pozostaje droga sądowa

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Doskonale rozumiem obawy tych którzy szukają odpowiedniego wykonawcy budowlanego. Na początku radzę rozejrzeć się po lokalnym rynku, a więc tym który jest dla nas najbliższy. Oczywiście istnieje wiele sposobów na to, by znaleźć firmę budowlaną która podejdzie do zadania w adekwatny do tego sposób, ciekawą opcją jest typowa poczta pantoflowa, a więc postawienie na kogoś, kto zostanie nam polecony. Zawsze pamiętajmy o podpisaniu umowy z wykonawcą budowlanym, to nasze zabezpieczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie, czy jest jakaś strona, która gromadzi nieuczciwe firmy czy osoby, które po prostu nie podchodzą do swoich obowiązków profesjonalnie? Chętnie bym się z takim czymś zapoznał

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2020, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestrzegam przed firmą budowlaną Deltax z Borkowa koło Żukowa. Cały dom nadaje się do wyburzenia. Kierownik nie pojawiał się na budowie. Nie naprawiają usterek. Ich "fachowcy" to ludzie bez wykształcenia budowlanego, z łapanki, z ulicy. Uciekać od nich daleko!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2020, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety coraz częściej można znaleźć niekompetentne osoby.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2021, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestrzegam przed firmą Pawła Pałubickiego z Borkowa. Partacz, dach do wymiany, nie przyznaje się do błędów. Manipuluje i kłamie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozwój firmy budowlanej - marketing internetowy. Liczba postów: 66 Grupa: Firmy budow... Ucz się od doświadczonych ekspertów i odkrywaj nowe strategie sprzedażowe, które przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie. Szkolenia na https://www.projektgamm...
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 365 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • czyszczenie wykładzin Liczba postów: 19 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z Was szuka firmy z Trójmiasta, jaka zajmie się praniem tapicerki oraz ozonowaniem, to bardzo polecam zaznajomienie się z ofertą, którą można znaleź...
  • Praca Liczba postów: 81 Grupa: Firmy budow... W nowej pracy na pewno będziemy potrzebować trochę czasu, by się wdrożyć i mniej stresować. Warto na początku znać też swoje prawa i obowiązki. Wręcz można o to...
  • Gdzie reklamować firmę wnętrzarską? Liczba postów: 108 Grupa: Firmy budow... Zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy OSTRO - https://www.ostro-video.pl/filmy-i-spoty -reklamowe , która wykonała fantastyczny film reklamowy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 395

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >