niższe koszty ogrzewania

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸  ▸▸

7 grudnia 2017, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze wytłumaczone, moje pytanie to czy jest na to jakieś dofinansowanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2017, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

o dofinansowania najlepiej pytać się u siebie w urzędzie miasta lub gminy.
Pompa ciepła generuje chyba najmniejsze koszta jeśli chodzi o grzewanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wybrać dobrą instalację grzewczą, np. od viessmanna, u mnei to skutecznie pomogło zmniejszyc cenę ogrzewnaia

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie, a teraz dofinansowania na wszystkie kotły co niskoemisyjne czy tylko na te 5 klasy emisji spalin? Czy mając na uwadze to co mogą wprowadzic warto lepiej kupić te najnowszej generacji? Ogladam takie właśnie http://www.kotly-witkowski.pl/kotly/kotly-kla sy-5 wygląda to całkiem cikawie tylko chce wiedziec na co są dotacje i porównać z innymi ewentualnie

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2018, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz też zastanowić się nad ogrzewaniem nadmuchowym. Jest bardzo efektywne i tanie w eksploatacji. Ja system nadmuchowy zamawiałem od firmy www.tytanco.eu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2018, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważny jest także porządny kocioł do ogrzewania - nie ważne, czy na ekogroszek, biomasę, holzgaz czy cokolwiek innego - najważniejsze, żeby był po prostu wydajny i nie było strat energii czy innych awarii - to na nich tracimy pieniądze i one zmniejszają ekologiczność naszego ogrzewania. Polecam producenta www.ekogren.pl. Ich piece są energooszczedne i przede wszystkim łatwe w obsłudze!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2018, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszty ogrzewania możemy przez założenie solarów. Zamontowałem razem z firmą oze biomar. Solary bardzo dobrze grzeją wodę dogrzewam w zimie gazem. Rachunki spadły o 70%

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2018, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję przejść się do 3e heating mają tam super oferty ogrzewania. Na pewno dobiorą odpowiednią opcję dla Waszego domu. SKorzytsałem u nich również z dofinansowania KAWKA i mogłem sobie pozwolić na ogrzewanie, o którym wcześniej marzyłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2018, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Iza234455 napisał: Ważny jest także porządny kocioł do ogrzewania - nie
ważne, czy na ekogroszek, biomasę, holzgaz czy cokolwiek
innego - najważniejsze, żeby był po prostu wydajny i nie
było strat energii czy innych awarii - to na nich tracimy
pieniądze i one zmniejszają ekologiczność naszego
ogrzewania. Polecam producenta www.ekogren.pl. Ich piece są
energooszczedne i przede wszystkim łatwe w obsłudze!


Od kiedy kotły i spalanie węgla są ekologiczne? To głównie kotlarze odpowiadają za smog i zatruwanie nam życia. Szkoda, że dym nie jest odprowadzany do ogrzewanych pomieszczeń. Szybko by zmienialiby kotły, na coś co nie truje! Bieda nie jest tłumaczeniem. A braki wiedzy można uzupełnić, tylko po co? Od myślenia głowa boli!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja dla mnie ogrzewanie na pellet jest o wiele bardziej oplacalne, a poza tym dla mnie ważne są jednak aspekty ekologiczne. Niemniej uważam, że inwestycja w kocioł na takie paliwo tez jest po prostu rozwiązaniem korzystnym dla portfela. Ważne jest, żeby po prostu chcieć myśleć pragmatycznie. Raz inwestujesz,a potem to się zwraca z czasem. Mogę polecić tego producenta http://ekogren.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 138 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >