nowoczesne kuchnie

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

13 sierpnia 2014, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

ja lubie nowoczesne kuchnie z jakims akcentem kolorystycznym. w roka69 kupilismy meble z kolorem takim fioletowym/bakłażanowym. fajnie to wyglada :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2014, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcę mieć drewnianą podłogę w całym domu, oprócz łazienki. W kuchni chcę drewno. Znalazłam w sieci podłogi drewniane NelaOne, ale gnębi mnie problem znalezienia fachowców, układających parkiety w naszych okolicach... Myślałam, że podłogę gotową układa się jak panele, ale podobno nie. Do tej ciemnej podłogi będą jasne fronty szafek, oraz drewniany blat, łączący się z parapetem. Parapety też chcę z drewna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2014, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wystrój to tylko drewno :)


________________________
meble biurowe warszawa

Ten post był edytowany przez karol95 dnia: 9 września 2014, 16:03
Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2014, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest właśnie zaleta drewna, że można go zastosować w zasadzie wszędzie, także w kuchni, czy łazience wbrew pozorom.
www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Xander napisał: Mi bardzo podobają się silikonowe dodatki do kuchni. Formy
do ciast, rękawice, podkładki itd. Jak są kolorowe, albo
ze śmiesznym motywem to fajnie ozdabiają kuchnię.

Zazwyczaj są kolorowe, silikon można dowolnie zabarwić. Również jestem za takimi akcesoriami ale z innego powodu. Mianowice mają znakomite właściwości: www.larkis.pl/index.php/pl/produkty/materialy /silikon - nic się nie przypala i nic nie przywiera. Mam nawet taki pomysł na biznes, żeby zacząc sprzedawać właśnie różne łopatki, formy itd. Produkcja jest dość ekonomiczna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2014, 23:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Brakuje nam miejsca w naszej kuchni więc stwierdziłem, że wypada zrobić regały(dwie sztuki). Mam kilka regałów dobrej jakości konstrukcji fabryczne są zrobione z profili z tłoczonej blachy. ani to nie ma wytrzymałości odpowiedniej, ani stabilności, więc podjąłem decyzję, że wypada machnąć regały drewniane.
Chciałbym na nich trzymać ciężkie graty (silnik, skrzynia biegów, ew inne tego typu)
Konstrukcję chce wykonać z kantówki drewnianej 5x10cm, regał chce zrobić o wymiarach 2 metry długi, 2 metry wysoki, 1 metr głęboki, aczkolwiek z tą głębokością to się waham, żeby nie okazało się, że mi zajmie pół garażu. Z tego co policzyłem, to na taki regał 2x2x1 pójdzie 13 kanciaków o długości 2 metrów, 4 na słupki pionowe, 6 na elementy długie poziome i 3 (przecięte na pół) na elementy poziome krótkie natomiast konstrukcję skręcę zwykłymi śrubami m8

Zastanawiam się tylko, jaką wytrzymałość będą miały te regały, jakie obciążenie rozsądnie wytrzyma kanciak 10x5 podparty na końcach (oczywiście w osi większego przekroju)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2014, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne kuchnie oraz szereg ciekawych,przykładowych aranżacji na jej wykończenie wraz z dodatkami możecie znaleźć także u nas,sami sprawdźcie
http://modekor.pl/pl/13-kuchnia

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

w swojej sypialni mam coś takiego http://www.profi-parkiet.com.pl/page/realizac je/deska_podlogowa_lita__warstwowa.html to drewno lite i wygląda świetnie. jesli jeszcze sie nie zdecydowaliscie to polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne kuchnie to poniekąd kwestia naszego stylu,gustu. Mi najbardziej podobają się kuchnie z meblami w zabudowie kiedy to nie widać żądnego sprzętu agd.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2015, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne pomysły. Dzięki takim podpowiedziom moja żona zaprojektowała dla nas rewelacyjną kuchnię :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >