nowoczesne łóżko

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 listopada 2013, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat co jak co, też lubię innowacje i różnego rodzaju nowe trendy, ale łóżko to łóżko i ma być przede wszystkim wygodne, czyli najlepiej łóżko sosnowe, ale z innego dobrego drewna do tego dobry materac i można spać, anie jakieś nowości. Osobiście mam Frez'era http://www.zrobionezdrewna.pl/lozka-lozeczka- kolyski/lozko-frez , tak się nazywa i tak się przyjęło u nas. I niech mi ktoś powie, jaka jest różnica ogólnie w łóżkach jeśli chodzi o nowoczesność? Przecież po za jakimiś ramami wszystkie i tak wyglądają tak samo, a to co determinuje ich wygodę to materac, całą reszta wybaczcie, ale co z tego, że będzie fajne łóżko z jakimś nowoczesnym wzorem, kiedy nie będzie można się na nim dobrze wyspać? Nonsens.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2013, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

a co powiecie o łóżku z palet ? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2013, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

O niee na pewno nie. Mi osobiscie to jest ogromna porazka, jak łozko menela. Przepraszam za takie słownictwo ale taka jest moja opinia. Juz bym wolal poczekac dozbierac na porządne łozko moglo by byc i uzywane... z bydgoskich, jakas sofa z Agata Meble tam duzo promocji jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2013, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia gustu. Jedni lubią meble drewniane inni nie lubią. W sumie tak jak teraz się zastanawiam to dużo, zależy od konkretnego wystroju danego lokalu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Maciej Kołaj napisał: O niee na pewno nie. Mi osobiscie to jest ogromna porazka,
jak łozko menela. Przepraszam za takie słownictwo ale taka
jest moja opinia. Juz bym wolal poczekac dozbierac na
porządne łozko moglo by byc i uzywane... z bydgoskich,
jakas sofa z Agata Meble tam duzo promocji jest.

W bydgoskich meblach to mają łóżka z prawdziwego zdarzenia, zgadza się, a co do palet, hmm u mnie by nie pasowało takie łóżko, ale w pokoju jakiegoś nastolatka, czemu nie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2014, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

do lozka z palet musi pasowac caly wystroj sypialni. trzeba miec pomysl na calosc zeby nie bylo za surowo bo jednak sypialnia ma byc przyjemna i przytulna

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2014, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nieważne czy z palet, czy z czegoś innego - najważniejsze jest, aby łóżko było wygodne:) wydaje mi się, że tak naprawdę wszystko zależy od tego, na jaki materac się zdecydujemy. Materac bezpośrednio wpływa na nasz komfort, a samo łóżko warto wybrać, kierując się wystrojem swojej sypialni.


Elmis- domy w łomiankach

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 07:16

Zgadzam sie: good 0 bad

to jest oczywista oczywistosc ze materac jest glownym elementem lozka pod wzgledem wygody. wazne jest tez zeby miec np zaglowek, ja lubie czytac przed spaniem i zaglowek w lozku jest bardzo wazny zeby sobie wygodnie sie oprzec

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2014, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio odwiedziłam salon meblowy Agata Meble i wpadło Mi w oko łóżko w nowoczesnym stylu , w sklepie wydawało się że jest wygodne :)http://www.agatameble.pl/produkty/aranzacja/v erona-1

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2014, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe na wydaje mi sie to daleko nie zajedziesz :D przed zakupem trzeba byc pewnym, ale dobry trop zeby pojsc, sprawdzic i namacalnie stwierdzic czy sie podoba czy nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 329 Grupa: Najnowsze t... Polecam Wam zajrzeć do świetnej hurtowni hydraulicznej w której znajdziecie wszystko co niezbędne. Wystarczy odwiedzić https://markon.waw.pl/technika-grzewcza/
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też