nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

17 listopada 2010, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zależy ci na oryginalnych i kreatywnych rozwiązaniach aranżacyjnych to warto zobaczyć sobie projekty n-design.pl. Oglądałam zdjęcia ich dokonań i jestem pod wrażeniem co można zrobić z różnego rodzaju powierzchniami i wnętrzami. Oto przykład aranżacji salonu:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2010, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej jeśli firma ma dobrze rozbudowaną stronę internetową, na iszafy.pl oglądałam ostatnio galerie z szafami do zabudowy i kuchniami- nowoczesne jak najbardziej, mają tam też wizualizację wnętrz i wyceną on line, można też poczytać i pooglądać na blogu projekty i opinie klientów, to bardzo pomocne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2010, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem tego zdania co mooli, porady i pomysły specjalistów to cenna pomoc przy aranżacji wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2011, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli juz mowimy o poradach ekspertow i specjalistow to duza ich baza znajduje sie pod tym adresem http://mebleiwnetrza.pl/porady-eksperta

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2011, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co dla Ciebie znaczy "nowoczesny" i "nowy" styl. Do stylów na Topie należą aranżacje industrialne, ale nie są one z kolei nowe, gdyż stosowano je także 10 lat temu. Ponadto jak duży salon ma być przedmiotem stylizacji, gdyż to co w obszernym salonie będzie wyglądało olśniewająco w niewielkim może przytłaczać. Po za tym czy salon łączy się z innymi pomieszczeniami( otwarte przejście)czy jest zamkniętym pomieszczeniem. Pamiętaj, że dekoracja salonu powinna być zachowana w tonacji zgodnej z resztą domu czy mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2011, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nowoczesny salon,to głównie stylowe i funkcjonalne meble. Duży wybór znajdziecie w naszym sklepie www.eccelent.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2011, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz inspiracji na etapie dekorowania mieszkania, polecam Ci zajrzeć do serwisu, w którym znajdziesz sporo zdjęć nowoczesnych aranżacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2011, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonach zaczynają królować powoli Ściany z kamienia - jest naturalny i pozosaje na bardzo długo, w przeciwieństwie do koloru, rzadko się nudzi. Możesz rozważyć sobie taką ściankę.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2011, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zależy Wam na nowoczesnych meblach zapoznajcie się z ofertą sklepu BoConcept. Jeśli chodzi zaś np. o oświetlenie nowoczesne mogę polecić Aquaform czy Ramko.
Sama zajmuję się projektowaniem wnętrz, chętnie udzielę konsultacji, także bezpłatnych! Piszcie na maila: kontakt@daart.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2011, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

pomaga siostrze umeblować jej salon w nowo wybudowanym domu z bali :) Często przeglądam rożen strony z aranżacjami. Później jednak trudno trafić na poszczególne meble, z których można by takie nowoczesne wnętrze skomponować. Ostatnio jedynie trafiłam na niezłe sofy na arismebel.pl . Większość modeli ma ciekawy design. Przynajmniej tutaj jest z czego wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 283 Grupa: Porady i op... Dla osób poszukujących zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych, klimatyzatory split i multisplit od Aiwa mogą być interesującym rozwiązaniem. Oferują one nie t...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W dzisiejszym świecie, kiedy gotowanie stało się tak bardzo modne, gdy kulinarne programy telewizy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19152 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >