nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

29 kwietnia 2015, 09:02

Zgadzam sie: good 1 bad

o, ten narożnik jest cudny :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2015, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto w tej sprawie odwiedzić stronę salonu mebli ekskluzywnych http://galeria.heban.pl/ którzy posiadają naprawdę stylowe meble nowoczesne i klasyczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2015, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję salon, który ma wielkie okna urządzić na biało, tzn. w tym kolorze pomalować ściany i wylać posadzkę żywiczną. Fioletowa natomiast może być jedna ze ścian, na której kontrastował będzie grzejnik Alipsis, a także krzesło jajo. Do pomieszczenia takiego wpasują się modernistyczne, białe meble z polipropylenu.

http://www.atlantic-polska.pl/nasze_produkty/ grzejniki_elektryczne/alipsis/

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 04:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny salon to nowoczesne meble. Mi kojarzą sie z takimi meblami, jakie można znaleźć w ofercie firmy RAMARO, czyli o nowoczesnym kształcie, ciekawej kolorystyce, i przede wszystkim w super jakosci.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 07:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to pasuja do takich kanap meble sosnowe, delikatne w kolorze, a jedoncześnie solidne. Zakłądy stolarskie specjalizują się właśnie w takich wysokojakościowych wyrobach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2015, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny salon to oprócz odpowiednich mebli również dodatki. Można zastosować elementy sztukaterii. Listwy ścienne, przypodłogowe czy sufitowe nadadzą nutki elegancji. Fasety oświetleniowe połączone z taśmami LED stworzą nietuzinkowe oświetlenie. Panele dekoracyjne 3D dzięki nietuzinkowej rzeźbie stworzą niebanalny efekt wizualny. Elementy sztukaterii idealnie łączą dwa różne style. Gotowe można malować co sprawia, że dopasowanie do całej kolorystyki nie będzie problemem.



Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 10 lipca 2015, 10:15
Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2015, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie bardzo interesują takie nowoczesne aranżacje z wykorzystaniem oświetlenia led- http://ledtrends.pl/pl/c/LED-G9/85

Mądrze i prosto można wykorzystać takie taśmy ledowe np. w szafach czy w ogóle do oświetlenia schodów, mebli... Nie koniecznie "pstrokato"- delikatnie i zmysłowo potraktowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2015, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ja urozmaiciłam sobie wnętrze czymś takim www.regalka.pl :) mega fajnie wygląda :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2015, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że oryginalnym pomysłem będzie zastosowanie sztukaterii, która nada wnętrzu elegancji i wytworności. Tutaj możecie sobie obejrzeć dostępne kształty i wzory http://styroplast.pl/ Pamiętajcie, że trzeba wybierać materiały najwyższej jakości i trwałości.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mogę coś polecić w temacie ciekawgo pomysłu na ścianę to polecam Decormate produkt DomStyl. (można wpisać w google powinna od razu wyskoczyć strona:) Mam mały salon więc szkoda mi było przestrzeni na kamień czy cegłe a ta piaskowa okładzina jest bardzo cieńka i elastyczna a imituje piaskowiec. Czego to ludzie jeszcze nie wymyślą :) Jeżeli o mnie chodzi to duża zaletą również jet to że łatwo się ją kładło


Pozdrawiam

Agata

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >