nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24  ▸

10 lipca 2017, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi niesamowicie podobają się dodatki, których aż tak nie widać na pierwszy rzut oka, ale po późniejszym przyjrzeniu się widać fajne szczegóły jak np. tutaj. Mi w ogóle podoba się styl skandynawski, ma to do siebie, że jakiekolwiek dodatki się postawi w pokoju, wszystko będzie pasowało :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2017, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny salon to nie tylko piękne dodatki, to również stylowe meble i aranżacja ścian, musimy zwrócić uwagę właśnie na ten fakt. Do salonu w chwili obecnej polecam beton architektoniczny, który w odpowiedniej kolorystyce prezentuje się naprawdę bardzo fajnie, można umieścić swój dowolny szablon.

www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2017, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz bardzo modne stało się stosowanie składanych ścian akustycznych. Ale nie takich jak kiedyś tylko nowoczesnych w stylu sowan swg 120. Robi to ogromne wrażenie i do tego w każdej chwili z dużego salonu możesz zrobić mniejszy pokoik :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Na nowoczesny salon składa się wiele czynników, w tym aranżacja ścian oraz rodzaj podłogi czy w końcu same meble na jakie się zdecydujemy. Polecam te z litego drewna na indywidualne zamówienie.

www.Handi-craft.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2017, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Największy problem jest w urządzeniu małego salonu, wiem co mówię. Ja myślę nad zmianą aranżacji, szukam inspiracji w necie - http://www.centrumaranzacji.pl/pomysly-na-meb le-do-malego-salonu/, przeglądam katalogi, ale jak wnetrze małe to jest po prostu ciężej. A chce też żeby salon był praktyczny, a nie tylko na "pokaz".

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2017, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz nowoczesnych mebli tapicerowanych to polecam ten sklep: https://www.mirjan24.pl/25-meble-tapicerowane duży wybór, niskie ceny i bezproblemowy zwrot i reklamacje :) Osobiście tu kupowałam swój narożnik :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2017, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie szukacie inspiracji?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W odpowiedzi na pytanie gdzie szukać inspiracji, to polecam zdecydowanie fora i artykuły na stronach internetowych, gdzie masz największe pole manewru i na pewno znajdziesz co najmniej kilka źródeł inspiracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kiedyś czytałam takie magazyny jak dom & wnętrze i z tych gazet czerpałam inspirację....teraz chyba już nie ma tego wydania ale styl się nie zmienił.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2018, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o nowoczesny salon oraz jego aranżację to warto zwrócić uwagę na rozwiązania w postaci paneli ściennych dekoracyjnych plus do tego kamień naturalny, co o tym sądzicie? Zobaczcie na www.Kamien-katowice.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >