nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

19 lipca 2011, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bardzo lubie i za razem polecam suche wnętrza takie wiecie proste kształty klasyka sama w sobie odcienie szarości bardzo elegancko to wyglada

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2011, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Można urządzić taki salon w surowym, minimalistycznym, przestrzennym klimacie. Jasne kolory (biały, beże), surowe drewno, w połączeniu ze szkłem i metalem. Nowoczesne, designerskie przedmioty dekoracyjne i praktyczne jak: oświetlenie, dekoracyjny grzejnik elektryczny. Taki nowoczesny grzejnik w którym obudowa jest wykonana np. ze szkła jeszcze bardziej podkreśli charakter takiego salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2011, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja znajoma ma dość ciekawy wystrój... :) mniej więcej tak jak opisany wyżej... bez niepotrzebnych mebli i pierdół :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2011, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejnik ze szkła?! O matko kochana, czego to teraz nie wymyślą :) Ja bym się bał, ale może dlatego że praktycznie zawsze boje się innowacji dopóki dopóty nie spróbuje sam, a macie zdjęcia takiego szklanego grzejnika może?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2011, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem bardzo duży problem w urządzaniu salonu. Koncepcje moje i mojej żony całkowicie do siebie nie pasowały. Ciekawe propozycje znalazłem na stronie www.extrapunkt.pl
Oto kilka aranżacji, które może i Was zainspirują:

http://www.extrapunkt.pl/naroznik-flores/3439/produkt.htm
http://www.extrapunkt.pl/naroznik-timba---promocja/1991/prod ukt.htm

A moim marzeniem jest mieć w salonie taki narożnik:
http://www.extrapunkt.pl/naroznik-impression-b-fs/91/produkt .htm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2011, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wow, nieźle wygląda ten grzejnik. Myślę, że chciałabym mieć taki w swoim mieszkaniu :) Do nowoczesnego salonu pasowałby idealnie. Ostatnio też jak patrzyłam na rozwiązania wnętrzarskie tej grupy http://n-design.pl/ to zaskoczyło mnie to jak sensownie oryginalnie można urządzić kawalerkę by była nowoczesna, przestrzenna i miała wszsytkie potrzebne sprzęty agd i meble. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem w www.futuri.pl stół lakierowany na wysoki połysk i to był najlepszy zakup.Już szykuję się do następnych zakupów.

Materiał naprawdę bardzo dobrej jakości.
Mają duży wybór różnych nowoczesnych mebli w rozsądnej cenie.

Kupiłem stół: http://www.futuri.pl/produkt ,1373,Stol_Leone_160_x_90_cm_snieznobialy_wysoki_polysk. html#prodt

POLECAM

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2011, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

pytanie tylko czy taki grzejnik odpowiednio grzeje, bo to chyba kwestia zasadnicza bo to, że oryginalnie wygląda to nie wszystko.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2011, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

co do tego szklanego moglbym miec pewne watpliwosci

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2011, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wierze że to małe coś daje taki sam efekt grzania co i normalny tradycyjny grzejnik, kawałek szkła który wygląda inaczej niż zwykle, a tak jak już napisał wcześniej ktoś działanie takie samo jak tylna szyba w samochodzie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >