ocieplenie starego dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

12 kwietnia 2016, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik derbud napisał: Użytkownik yeti napisał: Witam. Mam taki problem. Dom (piętrowy)
ma już ponad 20

lat. Dach jest dwustronnie spadzisty. Między krokwiami
jest

strop drewniany 1-go piętra. Od 2-3 lat, zimą,
....




No znam ten problem... Mnie też to czeka niestety. Jednak
ja już wiem że bez 'bajzlu' sie nie da. Choć u mnie
sprawa będzie o tyle prostsza że kłopotem jest zbyt mało
wełny. Był już dekarz na oględzinach, był
zaprzyjaźniony majster od wykończeń wnętrz. U mnie
trzeba będzie zwalić płyty gips-karton i dołożyć
drugą warstwę wełny. Byłem w hurtowni i wiem że są stelaże które
pozwalają na ułożenie do 25 cm wełny. Już wiem że
wezmę wełnę z paroca bo mają wełnę kamienną a nie jak
ta badziewna marketowa wełna z isovera... Tak wiec mnie
przygoda w docieplanie poddasza też czeka.



No ciężka sprawa, ale jak się ma jakiegoś zaufanego fachowca a nie "Pana Kazia" to od razu lepiej i wszystko masz praktycznie pewne. Mogę polecić z czystym sumieniem ludzi z Bauena, u mnie właśnie robili i u rodziny, więc bez wahania można się z nimi w kryzysowych i podstawowych sprawach związanych z dachem kontaktować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2016, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Także uważam, że podstawą jest znalezienie solidnej firmy, która w ocieplaniu dachu/poddasza ma spore doświadczenie. Jakiś czas temu także postanowiłem swoje poddasze ocieplić. Znajomy polecił mi firmę http://www.technopur.pl/. Dach został ocieplony najwyższej klasy materiałami, poza tym widać, że w firmie pracują fachowcy. Wszystko zrobiono bardzo dokładnie i soldnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2017, 03:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A myśleliście może o izolacji nakrokwiowej? Sprawdź co w tym zakresie oferuuje Braas, szczególnie że świetnie ogranicza mostki cieplne i mozna go stosowac zamiast deskowania

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry, wygląda na to, że problem może być bardziej skomplikowany, niż się wydaje. Jeśli chodzi o sposób działania, również polecam specjalistów w tym zakresie, jeśli natomiast mowa o materiale, polecam celulozową folię termiczną.

Jakie są jej atuty? Między innymi wysoka ochrona przed wahaniami temperatury dzięki nieprzepuszczającej powietrza, włóknistej strukturze, dobra ochrona przed pożarem dzięki zdolności utrzymywania odpowiedniej temperatury (material osiąga maksymalnie 95°C w przegrodzie), a także ochrona przed wodą kondensacyjną dzięki sorpcji wilgoci i zdolności do transportowania jej w kierunku pomieszczenia, przy zbyt małej wilgotności lub w kierunku przeciwnym przy zbyt dużej wilgotności w przegrodzie, a za pomocą przewietrzania nadmiar odprowadzony jest do atmosfery (tzw. oddychanie celulozy).

Po więcej informacji odsyłam do naszej strony internetowej, a także pozostaję do dyspozycji w komentarzach.

Pozdrawiam serdecznie, Konsultant Zona Sort.
http://zonasort.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2019, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam bardzo dobrą firmę http://www.remonteam.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2019, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że z niej skorzystam

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2019, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się remontami i modernizacją dachów. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego to polecam wam skontaktować się z firmą http://nowy-dach.com.pl/ Na nich można w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2019, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem w trakcie remontu domu dziadków. Przystępując myśleliśmy, że dach wymaga tylko drobnych napraw lecz rzeczywistość okazała się inna. Postanowiliśmy na całkowitą rozbiórkę dachu i zrobienie go na nowo. Stwierdziliśmy, że szczelność dachu, zatrzymanie ciepła i nasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Wszelkie akcesoria wymagane do wykonania szczelnego i bezpiecznego dachu kupiliśmy w lokalnej hurtowni z materiałami budowlanymi gdzie polecono nam Creaton https://www.creaton.pl/pl-pl/produkty/akcesor ia, oferujący materiały dobrej klasy, dzięki którym zyskujemy dach na lata.

Ten post był edytowany przez Marchewa dnia: 28 listopada 2019, 18:59
Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2019, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

buy propranolol 20 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2019, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

prednisone 10mg online

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 336

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >