oczyszczalnia v szambo

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

18 października 2016, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W dłuższej perspektywie oczyszczalnia jest o wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Cena montażu szamba jest niższa, ale trzeba wziąć pod uwagę późniejsze koszty eksploatacyjne, czyli konieczność wywozu nieczystości. A dzięki takim oczyszczalniom jak ta: http://www.ekodren.pl/, uzyskaną wodę można wykorzystywać do nawadniania ogrodu. Ścieki ulegają rozkładowi i zbiornik jest sukcesywnie w naturalny sposób opróżniany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2017, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież porównywanie szamba i oczyszczalni przydomowej to jak porównywanie malucha z nowym mercedesem jeden i drugi jeździ, ale. Jeśli chodzi o producentów to odsyłam - http://www.traidenispol.pl/przydomowe-oczyszc zalnie/ firmy Traidenis jeśli chodzi o branże oczyszczalni przydomowych nie trzeba nikomu przedstawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2017, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli chodzi o to co jest bardziej ekonomiczne na przyszłość to zdecydowanie jest to oczyszczalnia. Początkowo trzeba w nią włożyć trochę pieniędzy ale potem wystarczy wywóz raz na rok i ma się spokój (jak coś to polecam w tym temacie firmę Gea-Nova). Z innych rzeczy to wbrew opiniom wcale nie zajmuje tak dużo miejsca no i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Ja jestem z jej funkcjonowania zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj wybór jest prosty i zdecydowana większość pozytywnych opinii przemawia za oczyszczalnią, znam wiele osób które ja posiadają i są bardzo zadowolone.

Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj sprawa jest prosta, ponieważ zdecydowanie lepszą opcją jest przydomowa oczyszczalnia ścieków, poza tym w grę wchodzą także te ekologiczne aspekty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2017, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem jest oczyszczalnia. Droższa ale na pewno znacząco wygodniejsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Powyżej masz wypisane wszystkie plusy oraz minusy przydomowej oczyszczalni ścieków, wystarczy poczytać. Jeżeli tylko masz możliwość jej wykonania to czemu nie, uważam że jak najbardziej warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2017, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś w tym jest na rzeczy że oczyszczalnia jest dużo lepszym wyborem, jak dla mnie jestem podobnego zdania. Jeśli szukacie wskazówek w tym zakresie to polecam https://www.e-mieszkania.org.pl/blog/technolo giczne-podejscie-do-oczyszczania-sciekow/ poczytać na temat tych technologicznych możliwości oczyszczania ścieków na tym blogu, świetnie podeszli do tego tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o przydomową oczyszczalnię ścieków, to faktycznie ma ona same plusy i też w praktyce nie jest droga pod katem jej instalacji, mój znajomy ją posiada i póki co jest bardzo zadowolony.


www.Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem przydomowa oczyszczalnia ścieków to dobra opcja, bo koszty są niższe, niż w przypadku szamba. Firma www.czystyzysk.eu z Wrocławia zajmuje się sprzedażą takich urządzeń, potrafią doradzić, oprócz tego oferują tez montaż. Praca zaczynają od badania gruntu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >