oczyszczenie studni prosze o pomoc

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

3 września 2007, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

witam posiadam studnie o głebokości 18 m niebyla uzywana przez 15 lat i byly do niej wrzucane rózne zeczy niechce tam wchodzic. Czy jest jakas mozliwosc zeby ja samemu wyczyscic nie wchodzac tam z gory dzieki pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2007, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj
a nie lepiej zasypac?? No chyba ze chcesz ja uzywać, ale jesli wrzucano dio srodka rozne rzeczy, to moze to niezbyt dobry pomysl? Najlepiej niech zajmie sie tym ekipa fachowców. Jaki masz plan jej uzytkowania? Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2007, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

praktycznie do wszystkiego do uzywania wody w domu

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2007, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm.. a czy zrobiles juz badania wody? nadal nie wiem, czy jest ona w "ciągłej eksploatacji". jesli nie- najpierw warto pobrac probki i oddac je do zbadania. kto wie, co moze zawierac woda...jesli ze studni zrobiono male "smietnisko".

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 351

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >