od czego zacząć wykańczanie mieszkania?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

7 lutego 2013, 21:19

Zgadzam sie: good 1 bad

A nie lepiej brac firmę która zrobi i projekt i aranżację i wykończneie? Wydaje mi się , ze to i taniej i szybciej wychodzi i spójniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2013, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie tylko Tobie się wydaje, ale takie są fakty :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2013, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko jest jeszcze kwestia ceny. Taki np. Decoroom, o którym wspominaliście ma ceny od 630zł/m2. Co obejmuje ta cena? i projekt i wykończenie z materiałami?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2013, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście , że tak. Pełna oferta w poniższym linku www.decoroom.eu/oferta

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2013, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki. Jestem po pierwszym spotkaniu, wygląda to fajnie. Projektanci kreatywni i chętni do pomocy i współpracy. Plus, że mają materiały na miejscu więc w jednym miejscu właśnie można wszystko wybrać, ustalić, itd. Czekam jeszcze na kosztorys, mam nadzieję, że równiez będzie ok :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2013, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego ma nie być ok? Silver w decoroom to koszt 630zł/m2 (za wszystko: projekt, aranżacja, wykończenie, materiały, robocizna, sprzątanie itd.)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2013, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam taki sam problem i przypadkiem trafiłam do showroomu Customform w Warszawie, mają tam bardzo fajne pomysły na aranżacje wnętrz i byli tak mili , że pomogli zaaranżować moje , oczywiście meble i dodatki kupiłam u nich i mieszkanko ma niesamowity klimat. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie często tak jest, że dobrzy fachowcy się w ogóle nie reklamują. Ja miałem tak z producentem mebli z Warszawy, o których cisza w sieci, a non stop ma klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówi się, że najlepszym klientem jest klient z polecenia i faktycznie tak jest. Możliwość obejrzenia wykończonych przez daną firmę mieszkań świadczy o tym , że klienci , którym usługa została wykonana sa zadowoleni i firmę chętnie dalej polecą.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Klient z polecenia to jedno, ale warto inwestować dodatkowe formy reklamy i promocji swoich usług. Nigdy nie wiadomo, kiedy takie zaplecze może nam się przydać, a wiadomo- przezorny zawsze ubezpieczony :)




www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 92 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 293 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 27 Grupa: Ekspert ara... Planujesz zakup łóżka do mojej sypialni, moje stare łóżko ma już chyba z 30 lat, czas by je wymienić. W sklepie MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/18 widziałam r...
  • Aranżacja wnętrza Liczba postów: 77 Grupa: Ekspert ara... https://www.ndesignstudio.pl/o-nas/
  • Dobry stolarz Szczecin Liczba postów: 8 Grupa: Ekspert ara... These are the types of games that can be found at run 3 To the fullest extent possible, do it. Before engaging in activities of that nature, individuals must b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19153 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >