ogrodowe meble

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 maja 2009, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

siemka,
chciałabym kupić jakieś fajne meble do ogrodu, ale nie plastikowe, chodzi mi o drewniane. polećcie mi jakąś firmę, która zajmuje się sprzedażą ciekawych mebli. cena w sumie nie gra roli :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2010, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknij sobie na myin.pl - maja tam mnóstwo ciekawych rzeczy i z tego co widziałam, to do ogrodu też można sporo fajnych sprzętów znaleźć. A tak poza tym, to mają bardzo oryginalne te wszystkie rzeczy. Ja sobie u nich zamówiłam grill ogrodowy i hamak, jak tylko przyjdzie wiosna, to wszystko od razu zagospodaruje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2010, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam galerię na Facebooku -> http://www.facebook.com/photo.php?pid=429080&op=1&o=global&v iew=global&subj=367040007980&id=1686675669

ten fotel mnie urzekł!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2010, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie śliczny ten fotel tylko że wygląda na średnio wygodny :/ Ja z kolei zakochałam się w tym hamaku: http://www.myin.pl/1813/hamak__niebieski
Wygląda na super wygodny, jest ogromny, ma własny stelaż ... cudo ... tylko ta cena powala z nóg. Prawie 2 tys to dla mnie zdecydowanie za dużo za coś takiego. Ale jeżeli Maju u Ciebie cena nie gra roli to polecam go jak najbardziej, na pewno zrobi większe wrażenie niż jakieś oklepane meble

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2010, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na grupie dyskusyjnej do której wyżej linkowałam jest konkurs i do wygrania są hamaki- siedziska.
Trzeba wkleić zdjęcie o tematyce wiosennej i zbierać głosy za pośrednictwem "lubię to".

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2011, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma gama-vista ma bardzo ciekawe hustawki które to są idealnym, a do tego jakim użytecznym uzupełnieniem wystroju naszego ogrodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2011, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli lubicie majsterkowanie, to warto samodzielnie wykonać oryginale meble ogrodowe z ... gabionów.
Zerknijcie tutaj:
http://www.google.pl/search?q=gabiony+ogr%C3%B3d&hl=pl&clien t=firefox-a&hs=ADW&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivns&sou rce=lnms&tbm=isch&ei=wAZWTt1l6OPhBIiniccM&sa=X&oi=mode_link& ct=mode&cd=2&ved=0CEYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=575

pozdrawiam :-)
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2011, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble jak ktoś lubi i umie majsterkować można zrobić z czego kolwiek :D wystarczy tylko chcieć :D

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie moi znajomi mają po prostu drewniane bale poukładane na ziemi, nie powiem, żeby to było wygodne, ale mają.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no chyba nie do końca chodzi o tego typu wykonanie:



mniej więcej coś takiego ..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...
  • Fotel ogrodowy: hit czy kit? Liczba postów: 51 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem taki fotel jak najbardziej przyda się w każdym ogrodzie - będzie gdzie usiąść i ewentualnie trochę odpocząć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >