ogrodzenie jakie wybrać ?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

15 czerwca 2018, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest uzależnione od tego, w jakim stylu prezentuje się Twój dom. Ja jestem właścicielem budynku o designerskim, nowoczesnym stylu, dlatego ogrodzenie wraz z bramą powinno zostać zachowane w tym samym stylu. Dlatego zgłosiłem się do PROFESS http://www.ogradzamy.com.pl/ , dzięki którym posiadamy równie atrakcyjne, ap rzede wszystkim nowoczoesne ogrodzenie + brame (przesuwana)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2018, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli ma być właśnie ogrodzenie z wypełnieniem drewnianym to musi być odpowiednia impregnacja, bez dwóch zdań. Tu polecam np. impregnaty Vidaron. Bardzo dobrze się nimi maluje, szybko wchłaniają się w drewno, do tego zabezpieczają na kilka lat, więc z ogrodzeniem nie będzie kłopotów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2018, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podeszłem do tematu inaczej i zrobiłem sobie ogrodzenie z krzewów, bardzo fajne krzewy można znaleźć na szkółkach leśnych na przykład https://www.zgarden.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2018, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierz takie które Ci się podoba oraz które będzie trwałe i solidne, Teraz wiele pozytywnych opinii zbiera ogrodzenie panelowe, może to jest dobrym wyborem.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2018, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam wzdłuż ogrodzenia żywopłot od https://www.zgarden.pl/krzewy-iglaste.html więc nie potrzebowałem super wyglądającego ogrodzenia - dzięki temu zaoszczędziłem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2019, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałem mieć nowoczesne ogrodzenie, które będzie się dobrze prezentować. Zdecydowałem się więc na ofertę firmy www.ogradzamy.com.pl Oferują nowoczesne i świetnie wyglądające bramy i ogrodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2019, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybrałabym po prostu siatkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2019, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Murowane ogrodzenie na pewno jest solidne, ale zrobienie takiego także zajmie nam sporo czasu. Popularne jest także ogrodzenie aluminiowe a u siebie w domu przecież nie potrzebujemy nie wiadomo czego. Może takie?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2019, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje ogrodzenie to dzieło kowala artystycznego. Mowa tutaj o https://ogrodzenia-db.pl/ , który wykonał kapitalne, interesujące ogrodzenie. Wykute z najlepszej jakości materiałów, stanowi doskonały dodatek do naszego domu!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2019, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A tak z ciekawości zapytam co stosujecie do odnawiania/renowacji ogrodzeń drewnianych?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >