ogrzewanie podłogowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 listopada 2011, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

nawet przy kominku grzejnik jest wymagany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2011, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

czemu wymagany, w sensie przepisowo czy dobrze zeby byl?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2011, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

przepisowo to na pewno nie, ale co prawda to prawda, że przy dużych powierzchniach sam kominek nie ma szans zdania egzaminu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

źle się wyraziłem, raczej zalecany jest o to mi chodziło....sam kominek nie da rady, poza tym nie wiem, jak wy, ale ja nie lubię zapachu z kominka w domu

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

spokojnie rade da zwlaszcza taki z plaszczem wodnym bo inaczej to bajer i cieplo przed kominkiem ;)
ale dla bezpieczenstwa (braku opalu :P) mozna zastosowac grzejnik, najlepiej taki ktory nie rzuca sie w oczy i nie psuje efektu kominka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

poza tym drewno do kominka jest dosyć drogie, bo chyba nikt papierem nie pali

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

jest nie przecze, ale w momencie gdy nie masz innego zrodla zasilania jest jedyna droga ratunku w zimne miesiace - nagminnie stosowany w nowym budownictwie gdzie w planach jest doprowadzenie gazu.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak, masz rację...dlatego obstaję przy zdaniu, że nawet jak robimy kominek, to pomyślmy też o ogrzewaniu uzupełniającym, czy to grzejnik, czy podłogówka

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

poza tym, jesli ktos buduje dom, to wybudowanie kominka nie jest jakims horrendalnym kosztem dodatkowym a niesie ze soba wiele korzysci. A można zrobic tak, żeby grzejniki wspomagające kominek były rowniez zasilane z kominka? No i dodatkowo np. grzałki.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2011, 04:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli kominek to tylko obok innego rodzaju ogrzewania, tak jak vincent napisał. Wiem z doświadczenia, że ogrzewanie kominkowe nawet doprowadzone do każdego pomieszczenia nie daje rady. W pokoju gdzie jest kominek będzie ukrop ale w pozostałych pokojach, zwłaszcza na piętrze jest po prostu zimno.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >