ogrzewanie podłogowe

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 listopada 2014, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Termoizolacyjna masa do likwidacji mostków termicznych i do docieplenia od wewnątrz na bazie aerogelu (najlepszy izolator na Świecie)
1 mm daje tyle ile 10 cm styropianu Idealna do budynków pasywnych i energooszczędnych .Podnosi termoizolacyjność o 30 % a dom nagrzewa się zimą zdecydowanie szybciej .Idealny do zimnych murów izolacji wykuszy weran jako izolacja pod ogrzewanie podłogowe, do izolacji pomieszczeń nad garażami i pod tarasami .Izoluje betonowe nadproża i filary itp.

www.izolacje-docieplenia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich na forum :) Branża budowlana jest mi bardzo bliska. Zapraszam wszystkich na swoją stronę: http://www.osblog.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

jakoś nie jestem zwolennikiem domów szeregowych, o wiele bardziej funkcjonalne są domy jednorodzinne

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w tym wątku jest mowa o ogrzewaniu podłogowym,więc moje zdanie na temat tak wykonanej instalacji cieplnej jest jak najbardziej pozytywne i zdaje egzamin w każdym przypadku,to opłacalna inwestycja.

www.Pracownia2p.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie podłogowe jest fajne w łazience.W innych pomieszczeniach się raczej kiepsko sprawdza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2015, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja musiałam zrezygnować z ogrzewania podłogowego ze względu na astme córki... szkoda mi bardzo ale zdrowie ważniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiadomo, ale z drugiej strony odzwyczaić się od ogrzewania podłogowego jest trudno. Sami jakiś czas temu przez Oferteo znaleźliśmy firmę która nam zrobiła podłogówkę swoją drogą dobra opcja - http://www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane dodaje się zlecenie a firmy same się zgłaszają.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2015, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Ozzy napisał: Ja musiałam zrezygnować z ogrzewania podłogowego ze
względu na astme córki... szkoda mi bardzo ale zdrowie
ważniejsze.


Można się zapytać jaki wpływ miało ogrzewanie podłogowe na astmę?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2015, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam pod podłogowe ogrzewanie innowacyjne docieplenie aerogelowe o grubości jedynie 1mm co likwiduje mostki termiczne i zimne punkty kondensacji wody likwidując grzyba i pleśń oraz docieplając .
tak działa ta masa na płycie grzewczej pokrytej 1 mm tego izolatora plus dwie kostki lodu


więcej o tym izolatorze na
www.izolacje-docieplenia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2015, 01:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: gosc72 napisał: Ja polecam pod podłogowe ogrzewanie innowacyjne docieplenie
aerogelowe o grubości jedynie 1mm co likwiduje mostki
termiczne i zimne punkty kondensacji wody likwidując grzyba
i pleśń oraz docieplając .

tak działa ta masa na płycie grzewczej pokrytej 1 mm tego
izolatora plus dwie kostki lodu





więcej o tym izolatorze na

www.izolacje-docieplenia.pl


Chłopie, czy ty wiesz co piszesz? Nie masz zielonego pojęcia o izolacjach,
a proponujesz coś co się w tym przypadku nigdy nie sprawdzi.
Radzę najpierw się dokształcić, a potem zabierać głos na forach budowlanych!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 94 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Dobra restauracja Liczba postów: 300 Grupa: Domy szereg... Na doskonałe jedzenie i niesamowitą atmosferę możecie liczyć w restauracji https://enklawacafe.pl/ Jest to doskonałe miejsce na poranne śniadanie, szybki biznes...
  • Budowa domu Liczba postów: 163 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 504

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >