ogrzewanie podłogowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸

16 marca 2017, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Miedziane zaciski do instalacji wodnych ostatnio dość regularnie zamawiam ze strony swatt.pl. Mają mufy, łuki, redukcje – wedle potrzeb, można sobie dobrać to co jest przy konkretnej robocie potrzebne. Szybki kontakt, wysyłka bezproblemowa, jestem zadowolony też z ceny co mi się rzadko zdarza akurat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2017, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Forto napisał: Panie wszechwiedzący enerbau proponuje poświęcić chwile
na edukację, bo brednie jakie opowiadasz świadczą o
dużych brakach. Poczytaj o temperaturach instalacji
podłogowej, jeśli nikt ci tego nie mówił to podpowiadam
krytyka wszystkich innych rozwiązań nie pomaga ci w
promowaniu własnej.


Najpierw się Pan przedstaw. Proszę mi powiedzieć ile procent użytkowników ma nowoczesną niskotemperaturową podłogówkę wodną. Następnie proszę podać koszt takiego systemu oraz koszt jego eksploatacji, wliczając w to energię elektryczną, serwis, części zamienne, naprawy oraz koszt nowego kotła za 10 lat. To są wszystko koszty, o których się klientom nie mówi. Lepiej brzmi, ile gazu zużywa. Licznik gazu też coś kosztuje...
Nie krytykuję wszystkich systemów, tylko porównuję je do ogrzewania podczerwienią. Jakoś sprzedawcom innych systemów grzewczych nie przeszkadza powtarzanie jak mantry,że prąd jest drogi, a ogrzewanie ekogroszkiem jest ekologiczne. Prawda w oczy kole.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2017, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

I znowu tendencyjne powtarzanie, że elektryczne ogrzewanie jest drogie!
Jak ktoś ma wątpliwości, to proponuję zapoznać się z kosztami ogrzewania domów za pomocą ogrzewania podłogowego podczerwienią.
https://www.enerbau.pl/koszt-ogrzewania-domu< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2017, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik wronie napisał: Mam pytanie dotyczące ogrzewania podłogowego. Czy oprócz
tego, że nie trzeba chodzić po zimnych płytkach, jest to
faktycznie efektywna forma ogrzewania? Warto to w ogóle
rozważyć?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Kształtki, rury, mufy, kolanka i inne tego typu elementy przyłączeniowe do ogrzewania czy podłączeń wod – kan sprzedaje hurtownia Swatt na dobrych warunkach (prowadzą swój sklep online -swatt.pl). Szybki kontakt, duża dostępność części. Jeśli coś jest dostępne na stronie, to można być pewnym że są to w stanie też faktycznie sprawnie dostarczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2017, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio się przekonałem do hurtowni Swatt, oni mają różnego typu osprzęt pod instalacje. Głównie tutaj biorę łączniki miedziane pod lutowanie – miękkie i twarde. Mają sprawnie robione zamówienia, jeszcze nie musiałem dłużej czekać na dostawę niż to było mówione. Na stronie swatt.pl można wygodnie online robić zakupy co mi osobiście bardziej odpowiada niż dzwonienie i zamawianie telefonicznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie podłogowe to bardzo dobre rozwiązanie. Ja mam takie w całym domu. Dodatkowo w łazience mam jeszcze ogrzewanie ścienne elektryczne. To bardzo dobre rozwiązanie, ogrzewanie takie jest ekonomiczne. Instalowałem system Schlüter-BEKOTEC-THERM od firmy http://techsystems.pl . Mozna u nich zamówić daermową wycene i projekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2017, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chcę mieć u siebie ogrzewanie podłogowe,
ale mam betonową posadzkę, co nastręcza dodatkowych trudności.
Na szczęście tutaj jest trochę przydatnych informacji na ten temat http://lofting.eu/blog/2017/05/23/betonowa-po sadzka-i-ogrzewanie-podlogowe/ może kiedyś się komuś przydadzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2017, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Serdecznie polecam ogrzewanie podłogowe, jakie oferuje wraz z montażem http://www.twmtermo.pl/ . Skorzystanie z ich usług było świetnym pomysłem, który podsunął mi znajomy - teraz żadna zima nam nie straszna. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 06:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie na temat ogrzewania podłogowego, czyli jest to znakomita opcja która zapewnia optymalny komfort termiczny, nie potrzeba również do niego grzejników ściennych, wystarczy tylko wybrać dobrą firmę która zajmie się wykonaniem i odpowiednie materiały, w tym celu zapraszam na
www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >